Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Незалежна медіа-профспілка України та Київська незалежна медіа-профспілка переносять початок пікетування головного офісу податкової на Львівській площі 8, на 11.00 понеділка, 1-го серпня.

29 липня, 2005 р.

    *** Три останні дні тривали постійні переговори та консультації представників податкової і профспілки щодо виходу з конфліктної ситуації, - заявив голова НМПУ Сергій Гузь. – Відразу після нашої прес-конференції за розпорядженням Миколи Катеринчука була створена відповідна робоча група. Ми проговорили всі юридичні аспекти, щодо права профспілки самостійно розпоряджатись своїм майном, чи є в нашому статуті порушення податкового законодавства та інше. Вчора навіть звертались за консультаціями в Міністерство юстиції України. Разом з представниками робочої групи ми дійшли згоди, що статут НМПУ відповідає вимогам законодавства. Це підтвердили і в Мінюсті. Однак, остаточне рішення щодо долі профспілки податковою ще не прийнято, хоча ми на це дуже сподіваємось.
    
    У разі скасування попередніх рішень податкових установ різних рівнів та внесення профспілки в реєстр неприбуткових організацій НМПУ готова відмінити пікетування та відкликати позов з Господарського суду м.Києва.
    
    - Ми не маємо намірів чи планів з’ясовувати стосунки з податковою, - зазначив С.Гузь. – У разі позитивного рішення, вже в понеділок Комітет НМПУ, який збереться на своє засідання, спільно з представниками Комітету КНМП планують обговорити діяльність профспілки в наступні півроку, проведення в жовтні позачергового з’їзду НМПУ, створення Бюро фрілансерів та інші питання. У нас повно роботи, яку ми не можемо зараз виконати через конфлікт з податковою, але ця робота – це дуже потрібна допомога журналістам. Це нас турбує найбільше.
    
    
    
    Київська незалежна медіа-профспілка
    03150, вул. Велика Васильківська, 54, кв. 1
    тел. (044) 537-20-03, факс 289-71-97,
    8-050-310-44-41
    www.profspilka.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю