Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРОГРАМА РОЗВИТКУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДІТЯМ-СИРОТАМ ТА ДІТЯМ, ПОЗБАВЛЕНИМ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

4 серпня, 2005 р.

    Наприкінці липня 2005 року за підтримки Мережі громадянської дії в Україні UCAN розпочався проект благодійної організації “Соціальна служба “Віфанія” “Програма розвитку надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування”
    
    За даними Головного управління статистики у Вінницькій області станом на 1 січня 2004 року загальна кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області становить 3018 (з них 1805 перебувають під опікою чи піклуванням). Через різні соціально-економічні обставини кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих інтернатних закладах щороку збільшується, що зумовлює як розширення мережі таких закладів, так і їх перенаповнення.
    
    Виховання поза родиною не тільки справляє негативний вплив на розвиток дітей, але й передбачає значні фінансові затрати для держави.
    
    Одним із найсерйозніших чинників неефективності роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, є збереження старої системи опіки та піклування.
    
    Проект “Програма розвитку надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування” має на меті розробити обласну комплексну програму реформування інститутів опіки та піклування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Вінницькій області на період 2006-2009 рр. та механізми реалізації зазначеної програми.
    
    З цією метою проект передбачає створення Обласної робочої групи проекту з розробки, впровадження та механізмів реалізації комплексної програми з числа партнерів проекту, організацію та проведення трьох засідань/тренінгів Обласної робочої групи, де запропонувати альтернативні форми надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, підготувати пакет документів для розгляду та затвердження даної програми на сесії обласної ради, видати та розповсюдити методичні матеріали щодо запровадження альтернативних форм надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
    
    КОНТАКТИ
    Ірина Білоус, Дар’я Нелюбіна
    Соціальна служба “Віфанія”
    Тел.: 8 (044) 417 3606
    Факс: 8 (044) 425 0642
    Ел. пошта: bethany@bethany.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.bethany-ukraine.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю