Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОДЕСЬКИЙ ПІДЛІТОК СТАВ ГЕРОЄМ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ВІЛ/СНІД, КОТРИЙ ЗНІМАЄ ВВС.

5 серпня, 2005 р.

    60-хвилинний документальний фільм буде показано напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом – спершу у Великобританії, а тоді в інших країнах світу. Шість сюжетів про людей, які живуть із ВІЛ, шість різних підходів до проблеми, шість перевірок обіцянок урядів країн упоратися з епідемією. Гасло Дня боротьби зі СНІДом 2005 року – це Виконання обіцянок. Чотири роки тому ООН прийняло ряд рішень у рамках програми "3Х5" ("Три до п'яти", йшлося, у тому числі, про забезпечення доступу 3 млн. жителів планети до АРВ-терапії до 2005 року).
    
    У фільмі йтиметься про долі жителів різних країн – від Камбоджі до США через Індію, Ботсвану й Бразилію. Україна – єдина країна Європи в цьому ряді.
    
    Героям фільму від 18 до 46 років, кожний зіштовхнувся з ВІЛ/СНІДом у різному віці й за різних обставин. Американський герой заразився при переливанні крові, ще 11-літнім підлітком, він уже впродовж 15 років приймає АРВ-терапію, про яку лише чув інший герой. Деталі історій поки що – комерційна таємниця.
    
    Одеському підліткові стати героєм фільму допоміг Інтернет і Благодійний фонд "Дорога додому". Він – типовий представник "племені гаврошів", пізнав усе, чого могла навчити вулиця - втрата зв'язку з родиною, повна безвихідь, наркотики, ВІЛ. Його "Дорога додому" вселяє надію, але не впевненість, не такий простий шлях із нікуди назад у невідомість.
    
    Знімальна група в захваті від героя (ім'я поки не розголошується), сподівається, що це буде найпотужніший сюжет усього годинного фільму.
    
    Повідомлення підготувала:
    Тетяна Юсипенко
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Одеса
    Асоціація підтримки громадських ініціатив "Ковчег"
    Ел. пошта: yusipenko@nonprofit.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій