Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ОДЕСЬКИЙ ПІДЛІТОК СТАВ ГЕРОЄМ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ВІЛ/СНІД, КОТРИЙ ЗНІМАЄ ВВС.

5 серпня, 2005 р.

    60-хвилинний документальний фільм буде показано напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом – спершу у Великобританії, а тоді в інших країнах світу. Шість сюжетів про людей, які живуть із ВІЛ, шість різних підходів до проблеми, шість перевірок обіцянок урядів країн упоратися з епідемією. Гасло Дня боротьби зі СНІДом 2005 року – це Виконання обіцянок. Чотири роки тому ООН прийняло ряд рішень у рамках програми "3Х5" ("Три до п'яти", йшлося, у тому числі, про забезпечення доступу 3 млн. жителів планети до АРВ-терапії до 2005 року).
    
    У фільмі йтиметься про долі жителів різних країн – від Камбоджі до США через Індію, Ботсвану й Бразилію. Україна – єдина країна Європи в цьому ряді.
    
    Героям фільму від 18 до 46 років, кожний зіштовхнувся з ВІЛ/СНІДом у різному віці й за різних обставин. Американський герой заразився при переливанні крові, ще 11-літнім підлітком, він уже впродовж 15 років приймає АРВ-терапію, про яку лише чув інший герой. Деталі історій поки що – комерційна таємниця.
    
    Одеському підліткові стати героєм фільму допоміг Інтернет і Благодійний фонд "Дорога додому". Він – типовий представник "племені гаврошів", пізнав усе, чого могла навчити вулиця - втрата зв'язку з родиною, повна безвихідь, наркотики, ВІЛ. Його "Дорога додому" вселяє надію, але не впевненість, не такий простий шлях із нікуди назад у невідомість.
    
    Знімальна група в захваті від героя (ім'я поки не розголошується), сподівається, що це буде найпотужніший сюжет усього годинного фільму.
    
    Повідомлення підготувала:
    Тетяна Юсипенко
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Одеса
    Асоціація підтримки громадських ініціатив "Ковчег"
    Ел. пошта: yusipenko@nonprofit.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю