Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ "СТВОРЕННЯ ДОКТРИНИ ГРОМАДСЬКОГО СЕКТОРУ"

5 серпня, 2005 р.

    Міжнародний фонд "Відродження" та Портал "Громадський простір" запрошують організації громадянського суспільства та громадян України долучитися до обговорення проекту "Створення Доктрини громадського сектору" та надавати свої зауваження й пропозиції.
    
    Група з числа провідних громадських організацій України підготувала проект розробки Доктрини громадського сектору з метою поліпшення умов функціонування організацій громадянського суспільства та запровадження дієвих механізмів громадської участі.
    
    Доктрина громадського сектору – це документ, що визначає головні цілі і завдання розвитку третього сектору в Україні, проблеми на шляху їх реалізації та надає рекомендації органам державної влади та місцевого самоврядування щодо необхідної державної політики у сфері взаємодії з ОГС.
    
    Згідно з проектом, Доктрина повинна охоплювати такі питання:
    
    1.Головні цінності, цілі та завдання ОГС.
    2.Головні проблеми, що стоять перед ОГС.
    3.Аналіз наявної державної політики у сфері відносин з ОГС:
    - Правове забезпечення ОГС;
    - Фінансування ОГС;
    - Механізми співпраці ОГС і органів влади.
    4.Рекомендації органам державної влади та місцевому самоврядуванню щодо необхідної державної політики у сфері взаємодії з ОГС.
    5.План дій щодо реалізації положень Доктрини на 2005-2006 роки.
    
    До обговорення проекту запрошуються громадські організації, благодійні організації та фонди, Органи самоорганізації населення та ОСББ, бізнес-асоціації, профспілки, неформалізовані громадські ініціативи, а також громадяни, потенційні отримувачі соціальних послуг від НУО.
    
    Ознайомившись з проектом (http://www.civicua.org/library/view.html?topic=150534&folder=0) cтворення Доктрини, Ви можете дати оцінку проекту, висловити конкретні зауваження та пропозиції для його удосконалення. Для цього слід відповісти на запитання он-лайн анкети (http://www.civicua.org/civicpoll.html). Будь ласка, давайте відповіді на всі запитання або лише на ті, що становлять для Вас найбільший інтерес.
    
    Ви також можете долучитися (http://www.civicua.org/forum/forum.jsp?forum=333) до обговорення Доктрини на форумі Порталу.
    
    КОНТАКТИ
    Інтернет-сайт: http://www.irf.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати