Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ ОЧИМА МОЛОДІ

5 серпня, 2005 р.

    “Євроінтеграція очима молоді: Розвиток громадянської активності шляхом сприяння євроатлантичної інтеграції України” - саме така назва проекту Запорізького обласного молодіжного громадського об’єднання “НДО “Зелена планета” та Молодіжного об’єднання інтелектуального розвитку “Естонський Клуб”, який переміг у конкурсі мінігрантів Східноєвропейського демократичного центру (EEDC). Ці організації спільно із Запорізьким обласним комітетом молодіжних організацій протягом липня-жовтня проведуть низку цікавих заходів для молоді мм. Токмак, Молочанськ та Токмацького районів у межах цього проекту.
    
    Мета проекту:
    - Започаткування в Запорізькому регіоні молодіжного громадського обговорення аспектів євроатлантичної інтеграції, та сприяння розробці конкретних механізмів активного включення Запорізької області у процесі європейського міжрегіонального співробітництва.
    - Розвиток громадянської активності у молодіжному середовищі
    - Сприяння створенню партнерських зв’язків між громадськими організаціями.
    - Формування в учасників програми таких рис, як конструктивний патріотизм, що базується на загальнолюдських цінностях, громадянська зрілість, самоактивність, почуття обов’язку й відповідальності перед суспільством, Батьківщиною, водночас відчуття належності до світової спільноти, а також активізація мотивації опанування іноземних мов.
    
    Центральним заходом проекту стане проведення 15-16 вересня 2005 року у м.Токмак Конференції молодіжної моделі Європейського союзу та НАТО. А до цього треба багато та плідно працювати.
    
    До участі запрошуються всі бажаючі старшокласники, учні ПТУ, студенти вищих навчальних закладів, члени молодіжних організацій або ініціативних груп мм. Токмак, Бердянськ, Дніпрорудне та Молочанськ, Токмацького, Чернігівського, Оріхівського, Василівського, Михайлівського та Мелітопольського районів Запорізької області. Для цього треба подати заявку на участь у програмі у вільній формі, у якій вказати: ПІП, дату народження, місце проживання (з почтовим індексом), контактні телефони, якщо є е-mail, місце навчання або роботи, курс/клас, до якої громадської організації належите, яку країну бажаєте представляти, яка необхідна методична допомога, особиста мотивація.
    
    Звертатись до Обласного центру підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій (69035, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, Обласний центр молоді та студентів (ПК “Будівельників”), офіс 41, тел.13-18-52, e-mail: yana_b2001@mail.ru). Програмні офіцери: Лукашенко Олександр та Прутян Ольга
    
    КОНТАКТИ
    Лукашенко Олександр та Прутян Ольга
    Обласний центр підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій
    Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, офіс 41
    Тел.: 131 852
    Ел. пошта: yana_b2001@mail.ru


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати