Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна візьме участь у Міжнародній виставці з питань відновлення Іраку

12 лютого, 2004 р.

    *************** Українська делегація візьме участь в ІІ Міжнародній виставці з питань відновлення Іраку "Rebuіldіng Іraq", що пройде з 17 по 22 березня в йорданському місті Амман.
    Про це повідомив президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кинах за підсумками спільного засідання з представниками МЗС України, присвяченого участі українських компаній у програмі відновлення Іраку й Афганістану.
    Президент УСПП також відзначив, що виставка допоможе установити прямі контакти. Oтечественные компанії мають намір організувати і провести ряд двосторонніх зустрічей.
    За його словами, українські підприємства могли б працювати в нафтогазовій і хімічній сфері, енергетичному машинобудуванні, гірничо-металургійного комплексу, будівництві нефте- і газопроводів, відновленні транспортної інфраструктури, будівництві морських портів і ін. Він відзначив, що вже створено робочу групу, у которую ввійшли представники 112 українських підприємств і компаній. Вона розглядає можливість участі українських підприємств у процесах відновлення Іраку. При цьому А.Кинах відзначив, що підприємствам прийдеться працювати в умовах твердої конкуренції.
    Крім іракських бізнесменів, представників американських компаній у виставці будуть брати участь керівники підприємств більш 15 країн, представники Агентства США по міжнародному розвитку, Коаліційної тимчасової адміністрації Іраку, Торговельної палати Іраку й іракських бізнесів-центрів.
    Постійна робоча група УСПП із питань участі вітчизняних компаній у відновленні Іраку створена в травні 2003 року. Вона працює над одержанням вітчизняними суб'єктами господарювання контрактів у близькосхідному регіоні. Зусиллями робочої групи УСПП підготовлена і передана в зацікавлені компанії, посольства, міністерства закордонних справ і економіки відповідних країн інформація про підприємства, що готові і мають можливість взяти участь у відновленні Іраку.
    Джерело: РІА "Новини"


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю