Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ТРЕНІНГИ ДЛЯ АКТИВНОЇ МОЛОДІ

16 серпня, 2005 р.

    Дніпрорудне, 9 вересня 2005 року та Енергодар, 10 вересня 2005 року. У межах програми "Підвищення життєздатності регіональних недержавних організацій та розвиток між секторального співробітництва" 9 вересня 2005 року у м.Дніпрорудне (зал засідань міської ради (пр.Ентузіастів, 11) о 10.00, 10 вересня 2005 року у м.Енергодар (місце уточнюється) о 10.00, відбудуться тренінг-семінари за темою: "Написання та управління проектами"
    
    Організатори: Запорізький обласний комітет молодіжних організацій, обласна молодіжна громадська організація "Християнська асоціація молоді та сім'ї - YMCA", відділи з питань сім'ї та молоді Токмацького та Бердянського міських рад. За підтримки Східноєвропейського демократичного центру (EEDC).
    
    Тренінг проводять тренери Запорізького регіонального ресурсного центру для громадських організацій Скріко Роман та Дорош Андрій.
    
    Основним фактором виникнення ідеї створення поданого проекту є постійне спостереження за життям молоді в нашому регіоні. Так Запорізька область є однією з найбільш активних областей України за діяльністю неурядових організацій та за кількістю реально працюючих молодіжних організацій. Нажаль, абсолютна більшість політично активної молоді можуть використовувати тільки активне виборче право, а можливості спробувати себе в реалізації пасивного виборчого права майже немає. Здебільшого на це є об'єктивні причини. Вони зумовлені відсутністю досвіду в молоді в державному управлінні, відсутністю чіткої та повної уяви про механізми діяльності органів управління, незнанням пріоритетних проблем суспільства в цілому та методів їх вирішення. Досвід проведення семінарів, круглих столів та консультацій для молоді підказує їх ефективність в досягненні мети поставленої цим проектом. В рамках заходів молодь отримує максимум інформації про різні сектори, моделює інститути організації, набуваючи досвід праці. Водночас чинні діячі організацій ознайомлюються з молодим активом, можливостями та здібностями, а певне повторення подібних заходів дає можливість закріпити отриманні знання та охопити більшу кількість молоді. Основне те, що існуючи молодіжні організації, або молодіжні активісти отримують інформацію про структуру органу влади, його можливості, права та обов'язки, і цей досвід допоможе більш ефективно відстоювати права молоді, ініціювати заходи щодо поліпшення соціально-економічного становища міста. Проект допоможе ініціативній молоді згуртуватися у нові молодіжні об'єднання, які будуть мати досвід створення партнерських взаємовідносин з іншими організаціями.
    
    Бажаючим прийняти участь звертатись за адресою: 69035, м.Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, Обласний центр молоді та студентів (ПК "Будівельників"), офіс 41, тел. 13-18-52, e-mail: yana_b2001@mail.ru, портал: http://www.mportal.org.ua. Або до відділів з питань сім'ї та молоді Токмацького та Бердянського міських рад.
    
    КОНТАКТИ
    Мещан Ігор
    Обласний центр молоді та студентів (ПК «Будівельників»)
    Запоріжжя, 69035, вул. 40 років Радянської України, офіс 41
    Тел.: 131 852
    Ел.пошта: yana_b2001@mail.ru
    Інтернет-сайт: http://www.mportal.org.ua
    
    
    
     Інформацію поновлено: 08/15


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій