Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ТАБІР У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

17 серпня, 2005 р.

    Дніпропетровськ, 25 липня - 7 серпня 2005 року "Дніпровська Асоціація розвитку регіонів" та "Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва" проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу, метою якого було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області.
    
    Волонтерські табори праці в Дніпропетровській області проводяться вже з 1993 року. Цього року з 25 липня по 7 серпня організації "Дніпровська Асоціація розвитку регіонів" та "Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва" проводили міжнародний волонтерський табір праці екологічного характеру на базі Софіївського лісництва Криворізького держлісгоспу. Метою табору було розширення і розвиток молодіжної суспільної ініціативи в Дніпропетровському регіоні, та подальший розвиток волонтерського руху, активізація молоді, залучення її до участі в суспільному житті, а також поліпшення екологічного стану області. Волонтери з Франції, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Швейцарії та Данії разом з нашою молоддю і лісничими проводили аналіз екологічного стану району, розчищали насадження соснику від заростей акації, очищали від сміття територію лісництва, займалися заготівлею сіна.
    
    Згідно з виконаною роботою можливо зазначити, що волонтери зробили великий внесок у реалізацію соціально-значимого проекту, а саме проведення силами молодих людей (волонтерів) очісних робіт двох ділянок осонового лісу у Софіївському лісництві Криворізького держлісгоспу.
    
    В рамках проведення табору волонтери також знайомилися з культурно-історичними пам'ятниками Дніпропетровського регіону, культурою України, відвідали історичний музей у смт. Софіївка де місцеві мешканці тепло зустріли учасників табору і підготували вечерю з національними стравами: борщем, варениками та караваєм. А місцевий фольклорний ансамбль виконав народні пісні.
    
    Вечорами проводилися свята національної культури учасниками кожної країни. В процесі спілкування учасники розповідали про культуру своїх країн, знайомили з національними іграми. А також готували різні страви з кожної культури усі разом та співали пісні, танцювали під національну музику.
    
    КОНТАКТИ
    Страшкін Михайло Павлович
    голова правління
    „Дніпропетровський центр молодіжного співробітництва”
    Тел.: (056) 740 3186
    Ел. пошта: strashkin@adm.dp.ua
    
    Добровольська Анастасія
    президент
    БО „Дніпровська Асоціація розвитку регіонів”
    пр. Кірова, 2, кім. 120, Дніпропетровськ
    Тел./факс.: (056) 742 8620
    Ел. пошта: dcyc2000@gmail.com


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій