Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Євросоюз проводить експеримент по впровадженню сімейної медицини в Криму

17 серпня, 2005 р.

    *** Європейський Союз виділив Сакському району в Криму перший грошовий транш, 250 тисяч євро, на здійснення експерименту по впровадженню проекту по сімейній медицині "Первинні і профілактичні заходи в охороні здоров'я України, Києва і ряду областей". До 1 вересня 2005 року на цю суму сакчане планують установити комп'ютерне устаткування в сімейних амбулаторіях. Першим учасником експерименту в Криму визначений Сакський район. Йому уже виділене устаткування для трьох амбулаторій і 12 фельдшерсько-акушерських пунктів.
    
    Найближчим часом за рахунок внутрішніх ресурсів планується придбати для сімейних лікарів Сакського району 12 автомобілів "Таврія". Фінансування від безгрошових сільських рад передається районній раді. Перепідготовка сімейних лікарів проведена кафедрою сімейної медицини Кримського державного медичного університету.
    
    Кореспондент ІА REGNUM попросив начальника лікувально-профілактичного відділу Міністерства освіти Криму Алину Груднецкую відповісти, чи не ослабне медична допомога в інших сільських районах автономії, якщо загальнокримські засоби, нехай і за рахунок внутрішніх резервів, як це робиться зараз, будуть передаватися в рамках експерименту Сакському району?
    "Інші регіони Криму ніяк не можуть постраждати, тому що в цьому проекті зовсім не бере участь бюджет Криму. Основний внесок робить організація ТАСИС від Євросоюзу, незначну частину бюджетних засобів вносить Сакская районна адміністрація і небагато - підприємці", - сказала Груднецкая.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю