Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПАРТНЕРСЬКА СПІВПРАЦЯ БФ “КАРІТАС” ТА МОМ – НОВА СХОДИНКА В ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ НА ПОДІЛЛІ

9 вересня, 2005 р.

    Хмельницький, 7 вересня 2005 року відбулася презентація проекту “Інформаційно-просвітницької кампанії “Залишись вільним!” з питань протидії торгівлі людьми серед безробітних жінок та молоді Хмельницької області”.
    
    Консультативний центр по запобіганню торгівлі людьми Благодійного фонду “Карітас” створив та впроваджує даний проект завдяки підписанню угоди про партнерську співпрацю з місією Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Україні.
    
    Представляючи проект, координатор проекту Вадим Яцишен зазначив, що Інформаційно-просвітницька кампанія “Залишись вільним!” спрямована на підвищення рівня поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми найбільш вразливими для цього злочину групами населення – молоддю та безробітними жінками.
    
    У рамках проекту планується провести 32 семінари-тренінги з молоддю та безробітними жінками у співпраці з обласним центром зайнятості, семінари з представниками правоохоронних органів, освітянами та медичними робітниками.
    
    Окремим пунктом діяльності Проекту є тісна співпраця зі ЗМІ регіону та розповсюдження інформаційних матеріалів превентивної дії щодо торгівлі людьми. Серед зазначених матеріалів – відео та аудіо ролики, брошури, буклети та плакати, а також спеціальний фільм створений MTV – “EXIT: Жорстока торгівля”.
    
    Також Вадим Яцишен наголосив на тому, що в Консультативному центрі продовжує працювати телефонна інформаційно-консультативна лінія з питань протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим від цього злочину. За час роботи лінії були надані консультації 1133 абонентам, 40 % з яких звернулися із запитаннями про шляхи вирішення досить гострих ситуацій, безпосередньо пов'язаних із проблемами трафікінгу. Номер телефону для Хмельницької області (8 22) 765 002.
    
    Координатор Консультативного центру Оксана Устинова звернула увагу на те, що партнерство з Міжнародною Організацією з Міграції значною мірою розширило можливості Центру щодо надання захисту та реінтеграційної допомоги постраждалим від трафікінгу які мешкають на території Хмельницької та сусідніх із нею областей.
    
    Головною метою цього партнерства є взаємна співпраця з метою ефективної координації дій у рамках однієї або декількох із наступних стратегічних ініціатив: запобігання торгівлі людьми, кримінальне переслідування та захист і реінтеграція, яка включає різні форми допомоги, моніторинг та подальше супроводження жертв торгівлі людьми після їх повернення в Україну.
    
    КОНТАКТИ
    Вадим Яцишен
    Консультативний центр по запобіганню
    торгівлі людьми та наданню допомоги постраждалим від трафікінгу
    ХОБФ “Карітас”
    Тел./факс: (0382)765 002
    Ел. пошта: ksena_caritas@ic.km.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю