Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародний конкурс проектів з експериментальної онкології

14 вересня, 2005 р.

    *** З метою виявлення й інтенсифікації найбільш перспективних фундаментальних досліджень в області онкології Центр впровадження "Протік" і ГУ Російський онкологічний науковий центр ім. Н.Н.Блохіна повідомляють міжнародний конкурс проектів, присвячених вивченню этиологии й молекулярних механізмів канцерогенезу, з'ясуванню особливостей поводження пухлинних кліток й/або розробці на їхній основі принципово нових методів профілактики, діагностики й лікування злоякісних новотворів.
    
    
    
    Переможцям конкурсу буде надане додаткове фінансування для закупівлі встаткування, реактивів й оплати праці членам дослідницьких груп, що працюють у ГУ РОНЦ ім. Блохіна в розмірі близько 50,000 $ у рік на грант (загальна сума щорічного фінансування - 350,000$).
    
    У конкурсі можуть брати участь російські й закордонні дослідники, що мають ступінь кандидата наук або її закордонний аналог (Ph.D., M.D).
    
    Обов'язковою умовою одержання гранта є працевлаштування в ГУ РОНЦ ім. Блохіна (переможці, що працювали під час подачі заявки в інших російських або закордонних установах, для одержання гранта повинні бути зараховані в штат ГУ РОНЦ ім. Блохіна на час виконання проекту).
    
    Резензування проектів здійснюється незалежною експертною комісією, що складається із закордонних дослідників (співголови - George R.Stark й Andreі V.Gudkov, США). Автори заявок будуть ознайомлені з рецензіями й оцінками їхніх проектів.
    
    З формами написання заявок й їхнього подання можна ознайомитися на веб-сайте ГУ РОНЦ ім. Блохіна (www.ronc.ru, www.rosoncoweb.ru).
    
    Строк подачі заявки - до 1 листопада 2005 р., планований строк оголошення переможців - 15 грудня 2005 р.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій