Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Медзешин - територія права

16 вересня, 2005 р.

    *** На цьому тижні закінчилася ХVІ Міжнародна школа з прав людини в Медзешине (Варшава), що її два рази на рік проводить Польська Фундація з прав людини. Відшуміла багатонаціональна медзешинська аудиторія правозахисників, відслухані цікаві лекції, минули ночі біля вогнища і розмови про права людини та й про життя людини в наших країнах. Усі ми були такі різні... та такі різні стояли перед нами завдання, але єдині ми були в тому, що на нас покладена священна місія : боронити права Людини!
    Робити це якнайефективніше навчали нас в Медзешине... і мабуть навчили.
    Перед аудиторією 16 Международної школи з прав людини, виступали професори та науковці - практики з кращих польських університетів, представники Конституційного та Веховного Суду Польші. Тренери Польської Фундації з прав людини вміло і грамотно підсилювали отриманні знання. Організація школи відбувалася на дуже високому рівні, за це хочеться висловити велику подяку працівникам Фундації з прав людини, зокрема Адаму Пиреку та Дануті Пшиварі.
    Від нашої організації в навчанні в школі з прав людини брав участь директор проектів - Олег Спорников. А взагалі українська делегація складалась із правозахисників, Харкова, Донецька, Херсона, Чернігова. Проте за цей час єдиною родиною на навчанні стали правозахисники із Албанії, Азербайджана, Афганістана, Вірменії, Великої Британії, БІлорусії, Болгарії, Грузії, Казахстана, Киргизстана, Росії, Румунії,Сербії, Чехії,Хорватії, Туркменістана, Таджикистана, Узбекістана тощо
    На нашому лінку "Про нас" - Фотогалерея, ви зможете познайомитися із фоторепортажем про події в Медзешине.
    На головному фото: Випуск 16 літньої Міжнародної школи з прав людини у Варшаві (Медзешин) біля входу в "Центрум" - заміський конференційний центр, котрий став для нас рідним домом.


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені