Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ФОРУМ НЕУРЯДОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ТА МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

16 вересня, 2005 р.

    *** Київ, 10-11 жовтня 2005 року у Європейському університеті ( вул. Академіка Вернадського 16В, м. “Святошин”) відбудеться форум неурядових громадських та молодіжних організацій.
    
    На форумі досвідчені лідери неурядових організацій України та Європи проведуть як теоретичні, так і практичні заняття щодо ефективної роботи і організації проектів. Особливим гостем форуму буде Массімо Тромбін – президент Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби (МФДД) в Європі, який організовував проекти, програми та дослідження в більш ніж 43 країнах і є членом більш як 9 європейських організацій і організатором мережі 600 організацій в 70 країнах. На форумі будуть розглянуті наступні теми:
    1.Ефективна робота неурядових громадських організацій
    2.Ефективна організація молодіжних проектів
    3.Організація проектів “Служіння заради миру”.
    
    Кожен учасник отримає цікавий досвід і корисні контакти для подальшої співпраці.
    
    Форум проходить у рамках програми міжнародної ініціативи “Служіння заради миру”, яка в Україні розпочалася урочистим відкриттям у січні 2002 року - під час Міжнародної молодіжної конференції, де представники України, Кореї, Японії, США, Китаю, Росії та Молдови поставили свої підписи під урочистим зверненням “Служіння заради миру”. З цього часу було проведено багато різноманітних, як місцевих, так і міжнародних програм.
    
    Минулого року ініціатива вийшла на новий рівень широкого розповсюдження з початком Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”. Цей конкурс, що проводиться в рамках проголошеного ООН міжнародного Десятиріччя культури миру та ненасильства над дітьми світу 2001 – 2010рр., – це спроба об’єднати зусилля міжнародної ініціативи “Служіння заради миру” з проектами служіння в Україні.
    
    Всеукраїнський конкурс проектів “Служіння заради миру” спрямований на заохочення молодих людей до конкретних вчинків - допомагати тим, хто цього конче потребує (інвалідам, літнім людям); до спонукання дій, що сприяють подоланню перешкод на шляху суспільства до миру.
    
    Низка відомих громадських організацій, серед яких Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби, Українська Рада Миру, Міжнародна Ліга "Матері і сестри - молоді України", Український Рух "Педагоги за мир і взаємопорозуміння", Київська міська організація Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова доба", асоціація "Нова генерація лідерів", Єврейський фонд України, Міжнародний благодійний фонд "Співтворчість", Товариство тверезості і здоров'я та інші , розуміючи важливість виховання в молодого покоління миротворчих навичок у повсякденному житті, започаткували цей конкурс молодіжних проектів.
    
    Минулого року понад 50 молодіжних організацій нашої країни відгукнулися на цей конкурс і десять узяли участь у фінальній програмі. Цього року з безлічі організацій оргкомітет конкурсу визначить 7 організацій-переможців. Фінальна частина конкурсу відбудеться 11 жовтня 2005 року в Києві. Протягом 3 днів, крім конференції, буде проведено акцію служіння в будинку престарілих, а також цікаві екскурсійні та ігрові програми. Відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”. У конференції візьме участь понад 400 молодих людей з різних куточків нашої країни.
    
    У наш час, коли суспільство переживає кризу моральних цінностей, виникає потреба побудови системи виховання дітей та молоді в площині поєднання освіти, культури, духовності із збереженням ціннісних орієнтацій моральності, толерантності та прагнення до миру. Саме цього прагне оргкомітет Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів “Служіння заради миру”.
    
    КОНТАКТИ
    Тел./факс: (044) 417 2834
    Ел. пошта: fond05@bigmir.net, bamba@yandex.ru, info@sfp.org
    Інтернет-сайт: http://www.sfp.org.ua


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені