Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародний фестиваль історичних клубів "Стальфест"

13 лютого, 2004 р.

    Міжнародний фестиваль історичного фехтування і рольового моделювання "Стальфест" є традиційним, і проводиться Волгоградською регіональною громадською організацією "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" для воєнно-історичних об'єднань і організацій, що спеціалізуються на реконструкції костюма, озброєння, збруї і спорядження з VІІІ по XVІ століття включно без обмеження територіальної приналежності.
    1. Мети і задачі фестивалю
    - відродження інтересу до рідної історії;
    - збереження традиційної культурно-історичної спадщини Росії
    - обмін досвідом між історичними й етнографічними клубами й організаціями Росії і закордонних країн;
    - розширення співробітництва з освітніми і культосвітніми установами й організації
    - пропаганда історичного фехтування як однієї зі складової культурної спадщини предків і як засобу фізичного виховання;
    - підвищення майстерності учасників турніру.
    - виховання і пропаганда ідей етнічної етики і національної самосвідомості серед молоді;
    - пропаганда військово-прикладних видів спорту і здорового способу життя.
    
    2. Місце проведення і заходу фестивалю
    Фестиваль історичних клубів "Стальфест" проводиться 6 - 10 травня 2004 р. за адресою: м. Волгоград, о.Сарпинский, турбаза "Катюша" (на березі р. Волга).
    У рамках фестивалю проводяться: турнір по історичному фехтуванню, бугурт, штурм міцності, виставка-ярмарок добутків народних майстрів, виступу бардів і показові виступи історичних і етнографічних клубів.
    У ході фестивалю організується культурна програма з екскурсіями по історичних, архітектурних і природних пам'ятниках м.Волгограда, експозиціям музею-заповідника.
    
    3. Організатори
    - Адміністрація о.Сарпинский
    - Волгоградська регіональна громадська організація "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" (400112, м. Волгоград, а/я 2037. тел.(8442) 691755, 673658). E-maіl: Altsarepta-mzss@vlіnk.ru
    
    4. Керівництво фестивалю.
    Для підготовки і проведення фестивалю створюється оргкомітет, що здійснює безпосереднє керівництво фестивалем, визначає порядок і терміни його проведення формує журі, виставкоми, робочі групи, залучає в цих цілях творчу інтелігенцію і фахівців, підводить підсумки фестивалю і вносить пропозиції про заохочення його учасників.
    
    5. Умови прийому учасників фестивалю
    Організаційною формою фестивалю є турбаза "Катюша" на о.Сарпинский (на березі р. Волга), територія якого є ареною проведення основних пунктів програми фестивалю. До складу польового табору входить житлова зона учасників фестивалю (будиночки надані оргкомітетом і місце під розміщення власних наметів), зона прийому їжі (територія, крита навісом на якій розташовані столи і крамниці) і розміщення групи забезпечення, табір оргкомітету фестивалю, обладнане арена (з варіантом переносу під навіс), торговельні ряди і площадка для проведення конкурсів. На території мається магазин, кафе, кухня.
    Оргкомітет фестивалю організує оповіщення учасників про фестиваль, зустріч і супровід учасників до місця проведення фестивалю, спальні і кухонні приналежності, призовий фонд.
    
    6. Умови участі у фестивалі
    Для участі у фестивалі необхідно подати заявку в оргкомітет у встановленій формі до 15 квітня поточного року. Положення висилаються поштою, електронною поштою або факсом за заявою керівника організації або індивідуального учасника, висланого в оргкомітет. При відсутності попередньої заявки рішення про допуск до участі у фестивалі здійснюється оргкомітетом безпосередньо на місці.
    Оргкомітет залишає за собою право не допустити на фестиваль без заявки, відмовити в заявці або видалити з фестивалю колектив або індивідуального учасника у випадку неадекватного поводження. Учасники турніру зобов'язані мати при собі документи, що засвідчують особистість і медичний поліс.
    До участі у фестивалі допускаються клуби й індивідуальні учасники, що мають при собі костюм і доспех з VІІ - XVІ вв. включно.
    
    7. Порядок проведення фестивалю
    Заїзд команд - 6 травня 2004р. увечері (до 22.00) або 7 травня- до 10.00 ,попередньо поставивши в популярність Оргкомітет турніру. Реєстрація і розміщення.
    7травня 2004р. - перший день фестивалю;
    Урочисте відкриття фестивалю, початок виставки-ярмарку. Оголошення програми наступного дня . Розміщення прибулих ранком. Семінари.
    8 травня 2004р. - другий день фестивалю
    Робота фестивалю і виставки-ярмарку.
    9 травня 2004р. - третій день фестивалю
    Робота фестивалю і виставки-ярмарку. Урочисте закриття фестивалю і виставки-ярмарку.
    10 травня 2004р.- Від'їзд учасників фестивалю.
    
    8. Правила і суддівство
    Для проведення турніру по історичному фехтуванню, за основу узяті правила, прийняті в м. Волгограді.
    Суддівство буде проводитися колегією незалежних суддів.
    
    9. Нагородження переможців турніру
    Учасники, що зайняли 1-3 місця в кожній категорії, одержать дипломи фестивалю і коштовні призи. Команда, що зайняла 1-і місце в командному заліку, також буде нагороджена.
    
    10. Додаткова інформація
    Проїзд від ж/д вокзалу "Волгоград-1" і "Волгоград-2" і від автовокзалу "Центральний" на електропоїзді до станції "Руднєва".
    Уся додаткова інформація буде повідомлена учасникам після одержання Оргкомітетом попередніх заявок.
    
    Дане положення є офіційним викликом на фестиваль історичних клубів "Стальфест".
    
    Положення затвердили: голова адміністрації о. Сарпинский Конопатов Е.Н. голова правління Волгоградської регіональної громадської організації "Центр розвитку культурних ініціатив "Интерра" Хрипунів Е.В., директор музею-заповідника "Стара Сарепта" Табаков М.И.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю