Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Криму буде створена рада донорів

21 вересня, 2005 р.

    *** У четвер, 15 вересня, в уряді Криму відбулася зустріч Голови Ради міністрів АРК Анатолія Матвієнко, віце-прем'єрів Вадима Гриба і Віталіни Дзоз із представниками міжнародних донорських організацій (Міжнародний Фонд "Відродження", ПРИК ООН, Фонд "Євразія", Корпус світу США в Україні, ТИКА). Як повідомили в прес-службі Совмина АРК, сторони обговорили питання співробітництва і комунікації влади з донорськими, громадськими організаціями, а також проблеми, що могли б зважуватися за допомогою міжнародних донорів у Криму.
    
    Джерело: Лігабізнесінформ
    
    
    
    
    Учасники зустрічі також обговорили питання готовності кримських громадських організацій підтримати ініціативи уряду і донорських організацій. Кримський Прем'єр підкреслив, що "дуже часто виходить, що по Криму працює кожен сам по собі, дублюючи ініціативу один одного, а окремі напрямки залишаються недоторканими".
    
    У ході зустрічі за пропозицією А.Матвієнко вирішений створити рада донорів, до складу якого ввійдуть представники Ради міністрів, донорських і громадських організацій. Глава кримського уряду відзначив, що необхідно розробити положення про діяльність ради, визначити його специфіку і функції.
    
    Зі своєї сторони представники міжнародних донорських організацій висловили подяку кримському уряду за бажання вибудувати комунікації з інвесторами, тому що Крим, на їхню думку, є регіоном, що одержує недостатньо прямих закордонних інвестицій.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій