Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Який зв'язок між професійними соціальними послугами та громадянським суспільством?

22 вересня, 2005 р.

    *** Проект ЄС “Розбудова громадянського суспільства” є наступником Проекту ЄС “Розвиток громадянського суспільства в м. Київ та обраних регіонах України” та почав свою роботу 13.06.2005 в м. Київ. Партнер Проекту – Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
    Проект реалізується міжнародним консорціумом, який включає 4 організації: Transtec, ISAR Ednannia, ACE EUROPE, Deutsch- Russischer Austausch e.V.
    Головний офіс Проекту розташований в Києві та представлений 5 регіональними центрами соціального партнерства в містах: Херсон, Суми та Рівне, Донецьк та Чернівці.
    Метою проекту є підвищення ефективності роботи НДО, які надають соціальні послуги у вибраних областях, щоб вони стали фактором соціальних змін у своїх громадах. Сприяння співробітництву цих НДО, інших організацій, що працюють у соціальному секторі, з органами місцевої влади на первинному рівні за використання новаторських моделей співробітництва між цими учасниками процесу. Проект буде працювати до Червня 2007.
    Чому Проект має назву ‘Розбудова громадянського суспільства”, якщо орієнтується на надання соціальних послуг, та який зв’язок між професійними соціальними послугами та громадянським суспільством?
    Ми вважаємо, що НДО, які працюють в соціальній сфері та надають соціальні послуги, є визначним фактором та потенціалом партиципаторної демократії. З нашої точки зору, НДО є інструментами здатними визначити соціальні потреби та з іншої сторони представляти потреби місцевій та національній владі та реагувати на ці потреби пропонуючи соціальні послуги людям у кризових ситуаціях.
    Команда проекту складається з 36 працівників та залучить експертів з ЄС та України до інтенсивної освітньої програми для вибраних клієнтів в цільових регіонах.
    На даний момент ми п! роводимо так звані “організаційні перевірки з НДО”, які працюють в соціальному секторі та діяльність яких відповідає послугам указаних в Законі про Соціальні Послуги, такі як: послуги професійної реабілітації; соціально-медичні послуги; соціально психологічні послуги; соціально педагогічні послуги.
    Такі перевірки проводяться у формі «глибокого інтерв’ю» з організаціями. Метою цих перевірок є оцінити потреби та можливості потенцйних клієнтів проекту. Згідно результатів цих організаційних перевірок, ми зпроектуємо нашу освітню програму.
    Початок операційнго періоду – Жовтень 2005. Запрошуємо всих зацікавлених оіб відвідати наш веб сайт www.ngodevelopment.org.ua або звертатись до одного з офісів нашого проекту (адреси можна знайти на сайті)
    Крістіне Лайзер, Керівник Проекту ЄС
    "Розбудова громадянського суспільства"
    Тел/ Факс +38044 246 76 82
    Моб +38050386 69 54
    вул. Басейна 3 офіс 36, код #2003, 01004 Київ, Україна


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені