Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відкрився Інтернет-сайт «Громадські ініціативи у виборах»

22 вересня, 2005 р.

    *** Продовжуючи традицію інформування громадян про виборчий процес в Україні, Центр політичної освіти відкрив Інтернет-сайт «Громадські ініціативи у виборах» – www.VYBIR.org.ua.
    
    „Громадські ініціативи у виборах” – Інтернет-ресурс, який допомагає громадським активістам працювати у напрямку забезпечення чесних, прозорих та змагальних виборів в Україні, а виборцям зорієнтуватися у різноманітті громадських виборчих ініціатив та виборчих подій.
    
    На сайті розміщуються Новини щодо виборів, участі громадських організацій у виборчих процесах. Ви можете додати власну новину, надіславши її електронною поштою (webmaster@cpe.org.ua), або використавши спеціальну функцію Додати новину безпосередньо на сайті.
    
    Також, підписавшись на Розсилку новин, Ви зможете отримувати свіжу інформацію на Вашу електронну скриньку.
    
    В розділі Вибори-2006 розміщена інформація про засади виборчої кампанії до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування, календар виборчого процесу, інформація про політичні партії, блоки, історія виборів в Україні тощо.
    
    Розділ Громадські ініціативи розповість про виборчі проекти громадських організацій та можливості участі в них.
    
    В розділі Законодавство Ви можете ознайомитися з виборчим законодавством, коментарями та аналізом практики його реалізації.
    
    В Довіднику активіста розміщено посібники, статті, просвітницькі матеріали, що допоможуть організувати кампанію з освіти виборців, здійснити моніторинг виборчого процесу та провести навчання учасників виборів з законодавства тощо.
    
    Спеціальний розділ Консультації дає можливість поставити запитання експертам з питань виборчого законодавства, особливостей роботи громадських організацій щодо забезпечення чесних та прозорих виборів.
    
    На Форумі відбувається обговорення проблем та перспектив проведення виборів в Україні, що відповідають демократичним стандартам.
    
    В розділі Лінки розміщені корисні посилання на Інтернет-ресурси, що стосуються виборчих процесів, інформація про громадські організації, які працюють в напрямку забезпечення чесних та прозорих виборів.
    
    Запрошуємо представників громадських організацій, політичних партій, а також громадян до участі в наповненні Інтернет-сайту.
    
    Інтернет-ресурс розроблено Центром політичної освіти в рамках проекту Центру політичної освіти «Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів» за підтримки Проекту «Сприяння організації виборів в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій