Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


США хочуть дати Україні 14,2 млн. на запровадження приватного пенсійного забезпечення***

30 вересня, 2005 р.

    США мають наміри виділити Україні 14,2 мільйона доларів для впровадження системи приватного пенсійного забезпечення. Про це повідомляють з прес-служби місії Агенції США у міжнародному розвитку (USAID).
    
    Про початок проекту повідомив у Форосі (Крим) новий директор регіональної місії USAID Ерл Гест. «При впровадженні нового проекту наша мета полягає в тому, щоб допомогти уряду України налагодити діяльність економічно обґрунтованої системи приватного пенсійного забезпечення...», - сказав Гест.
    
    Ця система повинна працювати за підтримкою, за словами директора місії, ефективного фінансового сектора. Проект розраховано на 5 років і буде продовженням програми сприяння з боку USAID в проведенні пенсійної реформи.
    
    До його завдань, згідно з повідомленням, належить зміцнення можливості установ, регулюючих небанківські ринки капіталу і фінансових послуг, забезпечення ефективного регулювання цих ринків без надмірних ризиків; посилення здатності пенсійної системи до збільшення потенціалу пенсійних фондів.
    
    Нагадаємо, що раніше Кабінет Міністрів також казав, що розраховує на співпрацю з Міжнародним валютним фондом у пенсійній реформі.
    
    Джерело: «Українські Новини»
    http://www.ukranews.com/ukr/index_high.html


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій