Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ КОРОТКОТЕРМІНОВОГО СТАЖУВАННЯ В КИЄВІ

3 жовтня, 2005 р.

    *** Дім Свободи – Україна: Нові ініціативи для оновленої держави. Об’єднавши попередньо набутий досвід роботи з українськими організаціями громадянського суспільства – від регіональних правозахисних груп до всеукраїнських аналітичних центрів – у 2003 році ми вирішили створити міжнародну громадську організацію Дім Свободи – Україна, основним статутним завданням якої стало подальше сприяння розвитку демократії та консолідація зусиль, спрямованих на забезпечення політичних прав та громадянських свобод кожного громадянина України.
    
    "Розвиток публічної політики в Україні", яка виконується за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC/UCAN). Інтенсивна практична ініціатива поглиблює професійні зв'язки та допомагає менш розвинутим місцевим організаціям набути професійний досвід від більш досвідчених київських аналітичних центрів. Як результат, встановлені міцні зв'язки між "мозковими центрами" та ГО у сфері адвокасі в Україні перетворяться на ефективний та впливовий важіль реформ.
    
    У рамках програми "Розвиток публічної політики в регіонах" Дім Свободи Україна оголошує конкурс на участь представників регіональних аналітичних центрів у програмі стажувань. Програма передбачає отримання аналітичних навичок та експертних знань у процесі роботи безпосередньо в одному з київських аналітичних центрів. Для участі в програмі, будь ласка, заповніть цю анкети і надішліть її до нашого офісу.
    
    КОНТАКТИ
    Дім Свободи в Україні
    вул. Б. Хмельницького 68, кв.68, 01030, Kиїв
    Tел.: +38(044) 235 8410
    Факс: +38(044)235 8411
    Ел. пошта: fh@freedomhouse.kiev.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю