Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Новий проект USAID з розвитку фондових ринків

3 жовтня, 2005 р.

    * 30 вересня ц.р. новий Директор Регіональної Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ерл Гест повідомив про початок чергового проекту Агентства у сфері розвитку фондових ринків.
    
    Цей новий проект вартістю 14,2 млн. доларів США розрахований на п”ять років та стане продовженням програми допомоги з боку USAID у галузі пенсійної реформи в Україні.
    
    „При запровадженні цього нового проекту, наша мета полягає в тому, щоб допомогти Уряду України налагодити діяльність економічно обгрунтованої системи приватного пенсійного забезпечення за підтримки дієздатного та ефективного фінансового сектору, що сприяє економічному зростанню” – зауважив пан Гест у своєму виступі на щорічній міжнародній конференції з питань пенсійного забезпечення, яка відбувається цими днями у Форосі, АР Крим.
    
    До завдань нового проекту належать:
    
    * зміцнення спроможності установ, що регулюють діяльність небанківських ринків капіталу та фінансових послуг, забезпечувати дієве та ефективне регулювання цих ринків з уникненням надмірних ризиків;
    * розширення спектру фінансових інструментів для портфельних інвестицій;
    * посилення здатності пенсійної системи до вдосконалення функціонального потенціалу пенсійних фондів, регуляторних і наглядових установ та розробників державної політики.
    
    До кола організаторів конференції під назвою „Пенсійна реформа в Україні: досягнення, проблеми, можливості” належать Міністерство праці та соціальної політики України, Пенсійний фонд, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг та Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку у співпраці з проектом USAID „Впровадження пенсійної реформи в Україні”.
    
    Джерело : USAID


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю