Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КРУГЛИЙ СТІЛ "ФОРМИ ТА МЕХАНІЗМИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ В ОБГОВОРЕННІ ПРОЕКТУ ДРУГОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ З ПИТАНЬ ЗМІНИ КЛІМАТУ В УКРАЇНІ"

6 жовтня, 2005 р.

    Громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво-Київ" запрошує Вас об'єднати зусилля для вироблення рекомендацій щодо вибору і застосування форм та механізмів інформування й залучення громадськості до обговорення проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату.
    
    З цією метою ЕкоПраво-Київ 14 жовтня 2005 року, в межах проекту "Міжнародні угоди та участь громадськості", проводить круглий стіл на тему "Форми та механізми участі громадськості в обговоренні проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату в Україні".
    
    У зустрічі братимуть участь: представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, представники міжнародних програм та проектів з питань зміни клімату, що здійснюються на даний момент в Україні, наукових установ, громадськість та ЗМІ.
    
    Час проведення: з 10:00 до 13:00 години.
    
    Місце проведення: приміщення Оргуського інформаційно-тренінгового центру Мінприроди України (м. Київ, вул. Урицького, 35, Мінприроди України).
    
    
    Усіх, хто зацікавився цією інформацією, просимо заздалегідь (не пізніше 12:00 12 жовтня 2005 року, четвер) підтвердити свою участь у круглому столі.
    
    КОНТАКТИ
    Юлія Гарник
    Тел: +38(044)599 7885
    Тел./факс: +38(044)254 5764
    Ел. пошта: aarhus@ecopravo.kiev.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій