Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


КРУГЛИЙ СТІЛ "ФОРМИ ТА МЕХАНІЗМИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ В ОБГОВОРЕННІ ПРОЕКТУ ДРУГОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ З ПИТАНЬ ЗМІНИ КЛІМАТУ В УКРАЇНІ"

6 жовтня, 2005 р.

    Громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво-Київ" запрошує Вас об'єднати зусилля для вироблення рекомендацій щодо вибору і застосування форм та механізмів інформування й залучення громадськості до обговорення проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату.
    
    З цією метою ЕкоПраво-Київ 14 жовтня 2005 року, в межах проекту "Міжнародні угоди та участь громадськості", проводить круглий стіл на тему "Форми та механізми участі громадськості в обговоренні проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату в Україні".
    
    У зустрічі братимуть участь: представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, представники міжнародних програм та проектів з питань зміни клімату, що здійснюються на даний момент в Україні, наукових установ, громадськість та ЗМІ.
    
    Час проведення: з 10:00 до 13:00 години.
    
    Місце проведення: приміщення Оргуського інформаційно-тренінгового центру Мінприроди України (м. Київ, вул. Урицького, 35, Мінприроди України).
    
    
    Усіх, хто зацікавився цією інформацією, просимо заздалегідь (не пізніше 12:00 12 жовтня 2005 року, четвер) підтвердити свою участь у круглому столі.
    
    КОНТАКТИ
    Юлія Гарник
    Тел: +38(044)599 7885
    Тел./факс: +38(044)254 5764
    Ел. пошта: aarhus@ecopravo.kiev.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю