Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Протягом жовтня 2005 року Парламент дітей міста Києва, планує провести конкурсний відбір, тестування та співбесіди з кандидатами на посаду депутата Парламенту дітей.

7 жовтня, 2005 р.

    *** Кандидати, що вдало пройдуть конкурсний відбір працюватимуть протягом наступних 2 років в Київському, Всеукраїнському та міжнародному Парламентах дітей.
    
    ДГО „Парламент дітей міста Києва” – не державне, не політичне, не прибуткове добровільне громадське об’єднання соціально-активної молоді міста Києва віком від 13 до 18 років, що розпочала свою діяльність з травня 2000 року. Основна мета діяльності організації – залучення дітей та молоді до процесів прийняття рішень на всіх рівнях, що стосуються питань молодіжної та дитячої політики. Організація працює за програмами Всесвітнього руху в інтересах дітей, Всесвітнього розвитку парламентського руху.
    
    Депутатом Парламенту дітей може стати будь-яка молода особа віком 13-18 років, що має активну громадянську позицію, може вільно та чітко висловлюватися з питань, що її стосуються та здатна працювати в команді, гідно представляючи свій навчальний заклад.
    
    Кандидати на посаду депутата VІ скликання Парламенту дітей міста Києва відбиратимуться експертною комісією згідно аплікаційних форм (додається до цього листа), що мають бути заповнені та надані для розгляду до 20 жовтня 2005 року. Заявки, надіслані пізніше зазначеної дати, до розгляду комісією не прийматимуться!
    
    Заповненні аплікаційні форми можна надіслати факсом на номер 280-7404 чи надіслати/передати до офісу організації за наступною адресою: м. Київ, 01010, Київський Палац дітей та юнацтва, вул. Січневого повстання, 13, кімната 335.
    
    Просимо Вас розповсюдити інформацію про конкурсний відбір серед зацікавлених осіб та сприяти якнайшвидшому заповненню та надсиланню аплікаційних форм.
    
    За додатковою інформацією просимо звертатися до Максима Литвиненко чи Тетяни Бжезовської, за телефоном 280-7404 чи 8067-660-9243.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю