Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Виставка World Press Photo

12 жовтня, 2005 р.

    *** З 15 жовтня по 6 листопада у Галереї Центру Сучасного Мистецтва пройде масштабний міжнародний проект: виставка World Press Photo (http://www.worldpressphoto.nl). Приїзд виставки до Києва зорганізовано спільними зусиллями Британської Ради та ЦСМ за підтримки Посольства Королівства Нідерландів, Німецького культурного центру Гете-Інститут у Києві, Французького Культурного Центру, Посольство Королівства Швеція, а також Представництва Світового Банку в Україні та Представництва Європейської Комісії в Україні.
    Виставка World Press Photo представляє поціновувачам мистецтва фотографії роботи-переможці найпрестижнішого у світі конкурсу фотожурналістики. Щороку журі з незалежних експертів переглядає десятки тисяч фоторобіт, поданих до конкурсу, обираючи з них близько 200 переможців у 20 категоріях. Потому виставка впродовж року подорожує галереями світу, приваблюючи як професіоналів журналістики, так і численну аудиторію, котрій просто небайдужа краса й розмаїття життя, відображені у "застиглих митях" фотографій.
    У 2005 році конкурс World Press Photo відзначає свою 50-у річницю. Саме у свій ювілейний рік ця непересічна міжнародна мистецька подія завітає до України. З нагоди виставки до Києва приїдуть фотографи-переможці з Великої Британії, які проведуть майстер-класи. Програма супутніх подій включає також майстер-класи з журналістики.
    Міжнародними спонсорами World Press Photo є компанії Canon та TNT.
    Зарпошуємо відвідати виставку за адресою:
    Центр Сучасного Мистецтва
    Вул Сковороди, 2
    Київ 04070
    Тел: +380 44 238 24 46
    Запрошуємо відвідати майстер-класи, що проходимуть у рамках виставки (у приміщенні Британської Ради та Німецького культурного центру Гете-Інститут у Києві за адресою вул Григорія Сковороди, 4/12).
    Детальніша інформація на нашому веб-сайті:
    http://www.britishcouncil.org/ukraine-world-press-photo.htm


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій