Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Розкрити весь потенціал Європи: Жузе Мануель Баррозу представив Програму дій Європейської Комісії на 2006 рік

26 жовтня, 2005 р.

    Сьогодні Європейська Комісія схвалила свою Програму дій на 2006 рік, у якій вона визначила основні пріоритети своєї роботи на наступний рік. Ця Програма, повна назва якої Програма законодавчої та поточної діяльності Європейської Комісії на 2006 р., розроблена з урахуванням сучасних економічних і політичних тенденцій, а також стану деяких стратегічних питань у Європі. Досягнення успіху у цих сферах матиме основний вплив на здатність Європейського Союзу зробити справжні кроки вперед для досягнення своїх цілей у 2006 році.
    Президент Європейської Комісії Жузе Мануель Баррозу так прокоментував схвалення Європейською Комісією своєї Програми дій: „Ця Програма дозволяє Європі продовжувати розвиток своєї конкурентоспроможності та зміцнення соціальної справедливості, захищати своїх громадян і підтримувати реалізацію їхніх свобод, діяти в середині Європи та сприяти поширенню її цінностей поза її межами. Ця Програма дій – це найкращий спосіб переконати європейців, що Європейський Союз відіграє величезну роль у вирішенні проблем, що стоять перед Європою”.
    Основну увагу Програми дій приділено ключовим стратегічним цілям, які Європейська Комісія встановила на початку своєї каденції: процвітання, солідарність, безпека та розвиток Європи як світового партнера.
    При розробці цієї Програми Європейська Комісія спиралася на висновки Європейського Парламенту та Європейської Ради щодо Річної політичної стратегії на 2006 рік. Обговорення Програми дій показало, що ці три інституції поділяють спільні ключові політичні цілі, та що існує ш! ирокий к онсенсус щодо основних напрямків впровадження заходів, необхідних для досягнення цих цілей. Одним із результатів нової Рамкової угоди між Європейським Парламентом і Європейською Комісією є розробка детальних пропозицій щодо перетворення цих цілей у конкретні дії. Позиції інших інституцій були також повністю взяті до уваги при розробці програми.
    Перша перевірка стану реалізації Програми дій буде проведена влітку 2006 року для здійснення її критичної оцінки в середині строку виконання Програми та внести, при необхідності, зміни до визначеного переліку пріоритетних напрямків.
    Ознайомитися з Програмою дій Європейської Комісії на 2006 рік незабаром можна буде за цією адресою в Інтернеті: http://europa.eu.int/comm/atwork/programmes/index_en.htm.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю