Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ДІМ СВОБОДИ – УКРАЇНА: НОВІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ ОНОВЛЕНОЇ ДЕРЖАВИ

27 жовтня, 2005 р.

    *** Об’єднавши попередньо набутий досвід роботи з українськими організаціями громадянського суспільства – від регіональних правозахисних груп до всеукраїнських аналітичних центрів – у 2003 році ми вирішили створити міжнародну громадську організацію Дім Свободи – Україна, основним статутним завданням якої стало подальше сприяння розвитку демократії та консолідація зусиль, спрямованих на забезпечення політичних прав та громадянських свобод кожного громадянина України.
    
    Програма “Розвиток публічної політики в Україні”, яка виконується за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC/UCAN). Інтенсивна практична ініціатива поглиблює професійні зв’язки та допомагає менш розвинутим місцевим організаціям набути професійного досвіду від більш досвідчених київських аналітичних центрів. Як результат, встановлені міцні зв’язки між “мозковими центрами” та ГО у сфері адвокасі в Україні перетворяться на ефективний та впливовий важіль реформ.
    
    У рамках програми "Розвиток публічної політики в регіонах" Дім Свободи Україна оголошує конкурс на участь представників регіональних аналітичних центрів у програмі стажувань. Програма передбачає отримання аналітичних навичок та експертних знань у процесі роботи безпосередньо в одному з київських аналітичних центрів. Для участі в програмі, будь ласка, заповніть анкету і надішліть її до нашого офісу на ім'я Ольги Татаринової tatarinova@freedomhouse.kiev.ua з приміткою "2-га програма стажування".
    
    Вкінці жовтня ми зв'яжемося з фіналістами програми задля визначення організації для проходження стажування та узгодження завдання.
    
    Анкету для участі у програмі стажувань Ви можете знайти на сайті Ресурсного центру "Гурт" http://gurt.org.ua
    
    КОНТАКТИ
    Ольга Татаринова
    Дім Свободи в Україні
    вул. Б. Хмельницького 68, кв.68
    Kиїв 01030, Україна
    Tел. +38(044)235 8410
    Факс: +38(044)235 8411
    Ел. пошта: tatarinova@freedomhouse.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати