Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОБСЄ нагородило кращих студентів-журналістів

16 листопада, 2005 р.

    *** 14 листопада відбулась церемонія нагородження в рамках експериментального проекту ОБСЄ в Україні, що забезпечує стажування для студентів журналістських спеціальностей з різних областей України.
    
    Організовано проект у співпраці з Інститутом Масової Інформації. Учасники проходили стажування в провідних українських газетах, радіо, і на телебаченні. Студенти із східних областей стажувалися в західній і центральній Україні, студенти від західних областей навчалися на сході.
    
    Забезпечуючи практичний досвід, можливості будувати мережі, і, дозволяючи студентам жити і працювати в різних областях країни, проект сприяє пом'якшенню стереотипів і налагодженню взаєморозуміння між людьми Східної і Західної України.
    
    "Це не тільки було цінним професійним досвідом", - зазначила Ольга Литвин в своєму есе. Це стажування дало мені багато нових друзів і допомогло мені пізнати місто, яке я любитиму решту частини мого життя. Ольга проживає в Луганську, а проходила навчання у місті Львів. Вона була нагороджена першим призом на церемонії.
    
    Азад Сафаров, студент від східного міста Донецьк, сказав: "Ці стажування не тільки об`єднують людей з різними менталітетами, що є необхідним після виборів 2004, але це також показало нам багатство і різноманітність нашої країни".


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій