Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Насильство в сім'ї: що можна змінити

18 листопада, 2005 р.

    смт. Печеніги, Харківська область, 11 листопада 2005 року відбувся круглий стіл "Насильство в сім'ї: що можна змінити", організований Харківською обласною спілкою "Молодіжні Ініціативи", Асоціацією молодих професіоналів "Клас" та Відділом у справах молоді і спорту Печенізької районної адміністрації за підтримки народного депутата України С. Б. Гавриша. Круглий стіл проводився в рамках проекту ХОС "Молодіжні Ініціативи" "Життя без насильства".
    
    Чи замислювалися Ви про те, що відчуває дитина, яка приймає удари від важкої руки свого рідного батька? А як страждають жінки, чоловіки котрих не дозволяють їм працювати? А діти, які вимушені просити милостиню в метро? Що робити бідолашним дітлахам, якщо батьки примушують їх так "працювати"? Чи замислювалися Ви про це?
    
    Команда "Молодіжних Ініціатив" реалізує проект "Життя без насильства", метою якого є попередження та зменшення домашнього насилля, а також створення засобів для надання якісної допомоги тим, хто потерпів від домашнього насильства.
    
    Саме з цією метою наша організація провела круглий стіл з представниками відділу освіти Печенізької РДА, заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів закладів освіти Печенізького району, а також безпосередньо з головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Печенізької РДА, начальником служби у справах неповнолітніх Печенізької РДА, директором Печенізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
    
    Насилля є, але разом його можна зупинити!
    
    Анастасія Шкловець
    Харківський обласний союз "Молодіжні Ініціативи"
    Тел.: +38(057) 706 2863
    Факс: +38(057) 714 0628
    Ел. пошта: shklovets@mail.ru, shklovets@inyurpolis.com


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи