Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Насильство в сім'ї: що можна змінити

18 листопада, 2005 р.

    смт. Печеніги, Харківська область, 11 листопада 2005 року відбувся круглий стіл "Насильство в сім'ї: що можна змінити", організований Харківською обласною спілкою "Молодіжні Ініціативи", Асоціацією молодих професіоналів "Клас" та Відділом у справах молоді і спорту Печенізької районної адміністрації за підтримки народного депутата України С. Б. Гавриша. Круглий стіл проводився в рамках проекту ХОС "Молодіжні Ініціативи" "Життя без насильства".
    
    Чи замислювалися Ви про те, що відчуває дитина, яка приймає удари від важкої руки свого рідного батька? А як страждають жінки, чоловіки котрих не дозволяють їм працювати? А діти, які вимушені просити милостиню в метро? Що робити бідолашним дітлахам, якщо батьки примушують їх так "працювати"? Чи замислювалися Ви про це?
    
    Команда "Молодіжних Ініціатив" реалізує проект "Життя без насильства", метою якого є попередження та зменшення домашнього насилля, а також створення засобів для надання якісної допомоги тим, хто потерпів від домашнього насильства.
    
    Саме з цією метою наша організація провела круглий стіл з представниками відділу освіти Печенізької РДА, заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів закладів освіти Печенізького району, а також безпосередньо з головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Печенізької РДА, начальником служби у справах неповнолітніх Печенізької РДА, директором Печенізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
    
    Насилля є, але разом його можна зупинити!
    
    Анастасія Шкловець
    Харківський обласний союз "Молодіжні Ініціативи"
    Тел.: +38(057) 706 2863
    Факс: +38(057) 714 0628
    Ел. пошта: shklovets@mail.ru, shklovets@inyurpolis.com


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій