Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ

23 листопада, 2005 р.

    *** 9 листопада 1995 року Україна приєдналась до Ради Європи. Десять років характеризувалися плідною співпрацею, одним із результатів якої є відкриття Української школи політичних студій (УШПС).
    
    УШПС – це тринадцята Школа, що започатковується Генеральним директоратом з політичних справ Ради Європи на теренах країн Центральної та Східної Європи. Українським партнером проекту виступає Лабораторія законодавчих ініціатив.
    
    Українська школа політичних студій – незалежний, позапартійний проект, який має на меті формування, навчання та підтримку нової генерації управлінців, політиків, лідерів НУО, керівників профспілок, журналістів, бізнесменів, яким під силу сформулювати та реалізувати українську європейську ідею.
    
    Серед першочергових заходів УШПС: проведення масштабної всеукраїнської кампанії із відбору 35 учасників, які матимуть можливість взяти участь у трьох сесіях Школи, що відбудуться в Україні та одній – у м. Страсбург, Франція.
    
    До участі будуть запрошені молоді люди (до 35 років), які вже досягли значного успіху у сфері журналістики, бізнесу, державної служби, громадської, політичної або профспілкової діяльності. Тренерами та лекторами виступлять провідні українські та зарубіжні суспільно-політичні діячі. У рамках УШПС учасникам буде надано не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар’єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв’язання суспільних проблем.
    
    Потреба у започаткуванні УШПС виникла завдяки подіям, які мали місце в Україні у листопаді-грудні 2004 року. Починаючи із лютого 2005 року і досі, ми можемо спостерігати за процесом “кадрової революції” – чи не найбільш масштабною зміною кадрів на усіх рівнях влади за роки незалежності. Спостерігаючи за цим процесом, не можна не помітити тотального дефіциту кваліфікованих лідерів із новим демократичним мисленням. Саме тому сьогодні значні зусилля слід спрямувати на підготовку молодої генерації політиків, яка була б здатною запровадити у політичне життя України нові європейські стандарти.
    
    Додаткову інформацію про УШПС (зокрема, щодо критеріїв відбору учасників) буде поширено під час презентації, що відбудеться на початку грудня 2005 року, та розміщено на Інтернет-сторінці www.parlament.org.ua.
    
    Після цього ми зможемо відповісти на Ваші запитання за телефоном: +38(044) 531 3768 або електронною поштою: angela@laboratory.kiev.ua (контактні особи – Анжела Євгеньєва, Тетяна Шорохова).
    
    Докладніше про УШПС можна дізнатися на сайті: www.parlament.org.ua.
    
    Анжела Євгеньєва, Тетяна Шорохова
    Лабораторія законодавчих ініціатив
    вул. Нижній Вал 33, офіс 8, 04071 Київ
    Тел.: +38(044)531 3768
    Факс: +38(044)425 2533
    Ел. пошта: info@laboratory.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.parlament.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій