Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ШКІЛЬНІ ЄВРОПЕЙСЬКІ КЛУБИ – ТРАНСФЕР В УКРАЇНУ ТА МОЛДОВУ

23 листопада, 2005 р.

    Польща, 14-20 листопада 2005 року. Двадцять чотири школяри старших класів з різних регіонів України та дванадцять представників із Молдови будуть учасниками семиденного семінару, що відбудеться в Міжнародному центрі зустрічей "Родово" (Польща).
    
    У семінарі беруть участь члени Шкільних Європейських Клубів (ШЄК) - учасники проекту "Шкільні Європейські Клуби - трансфер в Україну та Молдову", що реалізує Центр громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа". Саме, ці Шкільні Європейські Клуби були нещодавно створені в таких містах як: Кіровоград, Донецьк, Житомир, Черкаси, у двох школах Харкова та у Львівській області (м. Стрий, м. Новий Розділ, м. Сокаль), а також у різних містах Молдови.
    
    Звісно, учасниками семінару будуть і представники ШЄКів з міста Луцька, де вони були створенні у 2003 році і до цього часу успішно працюють. Учасники семінару будуть мати можливість познайомитися із своїми ровесниками в Польщі та набратися досвіду роботи в Шкільних Європейських Клубах, відвідати Центри Європейської Інформації. Крім того, діти будуть звітувати, що вони зробили за місяць діяльності свого європейського клубу. На попередньому семінарі 11-17 вересня цього року навчалися вчителі, як ініціювали відкриття Євроклубів у своїх школах.
    
    Координатор проекту – Ліна Басюк. Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" та Фундації ім. Стефана Баторого.
    
    КОНТАКТИ
    Ліна Басюк
    ЦГМОВ "Наша справа"
    пр. Молоді 13Б, Луцьк
    Ел. пошта: nasha_sprava@yahoo.com
    
    Джерело: ГУРТ


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій