Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕС РЕЛІЗ ГО -Доброчин-

23 листопада, 2005 р.

    Чи існують методики, які дозволяють здійснювати реальні інновації в суспільстві і адекватно відслідковувати їх «вживлення»? Ми були впевнені, що інновації можливі, їх потрібно брати з передового досвіду розвинутих країн і потім впроваджувати через реалізацію успішних проектів, що, будучи, позитивним і привабливим прикладом, забезпечить масове поширення і закріпить зміни у суспільстві. Однак дійсність інша. Не можна брати один до одного західний досвід і впроваджувати тут, потрібна завжди хоч якась адаптація до місцевих умов. Не все з того, що добре працює на заході і викликає бажання впровадити щось подібне в Україні, викликає таке ж гаряче бажання у потенційних цільових груп. Приклад успішного і позитивного проекту – ще не підстава для широкого поширення і наслідування для цільової групи. Також існує проблема, як закріпити інновації.
    
    Системно–діяльностний підхід дає інструментарій для того, щоб проектувати і реалізовувати необхідні соціальні інновації і потім здійснювати моніторинг їх «вживлення». Тренери громадської організації „Центр соціальних інновацій”, Білорусь, мають чималий досвід в застосуванні такого підходу. Ці питання розглядались на тренінгу „Застосування імітаційно-діяльностних ігор для аналізу ситуації і визначення потреб цільових груп”, що відбувся 18 – 19 листопада 2005 року в м. Чернігів, для працівників і волонтерів Центру „Доброчин”.
    
    Захід проходив за підтримки польського партнера Центру „Доброчин” – фонда ім. Стефана Баторія – в рамках проекту „Вирішення регіональних проблем через залучення місцевих ініціатив”.
    
    
     Дрозд Наталія
    Центр "Доброчин"
    м. Чернігів
    (0462) 17-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій