Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕС РЕЛІЗ ГО -Доброчин-

23 листопада, 2005 р.

    Чи існують методики, які дозволяють здійснювати реальні інновації в суспільстві і адекватно відслідковувати їх «вживлення»? Ми були впевнені, що інновації можливі, їх потрібно брати з передового досвіду розвинутих країн і потім впроваджувати через реалізацію успішних проектів, що, будучи, позитивним і привабливим прикладом, забезпечить масове поширення і закріпить зміни у суспільстві. Однак дійсність інша. Не можна брати один до одного західний досвід і впроваджувати тут, потрібна завжди хоч якась адаптація до місцевих умов. Не все з того, що добре працює на заході і викликає бажання впровадити щось подібне в Україні, викликає таке ж гаряче бажання у потенційних цільових груп. Приклад успішного і позитивного проекту – ще не підстава для широкого поширення і наслідування для цільової групи. Також існує проблема, як закріпити інновації.
    
    Системно–діяльностний підхід дає інструментарій для того, щоб проектувати і реалізовувати необхідні соціальні інновації і потім здійснювати моніторинг їх «вживлення». Тренери громадської організації „Центр соціальних інновацій”, Білорусь, мають чималий досвід в застосуванні такого підходу. Ці питання розглядались на тренінгу „Застосування імітаційно-діяльностних ігор для аналізу ситуації і визначення потреб цільових груп”, що відбувся 18 – 19 листопада 2005 року в м. Чернігів, для працівників і волонтерів Центру „Доброчин”.
    
    Захід проходив за підтримки польського партнера Центру „Доброчин” – фонда ім. Стефана Баторія – в рамках проекту „Вирішення регіональних проблем через залучення місцевих ініціатив”.
    
    
     Дрозд Наталія
    Центр "Доброчин"
    м. Чернігів
    (0462) 17-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати