Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відкриття Місії Європейського Союзу з надання допомоги на українсько-молдавському кордоні

25 листопада, 2005 р.

    30 листопада 2005, 18:30, Одеса, Україна
    Високий представник Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки доктор Хав’єр Солана та Комісар ЄС з питань зовнішніх зносин і Європейської політики суспільства доктор Беніта Ферреро-Вальднер мають приємність запросити представників засобів масової інформації на прес конференцію та церемонію відкриття Місії Європейського Союзу з надання допомоги на українсько-молдавському кордоні.
    Прес-конференція та церемонія відкриття Місії відбудуться в Оперативному штабі Місії в Одесі за адресою вул. Уютная, 13 у середу 30 листопада 2005 року о 18:30 за участю Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка та Міністра закордонних справ Молдови Андрія Стратана.
    З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до Ірини Стаднійчук у Представництві Європейської Комісії в Україні (Київ) за телефоном +38 (044) 253 30 20 або ел. поштою irina.stadniychuk@cec.eu.int.
    Теле- та фотозйомка: телеоператори та фоторепортери матимуть можливість зняти церемонію перерізання стрічки, штатних співробітників Місії, транспортні засоби Місії та приміщення Оперативного штабу.
    Коротка довідка:
    Офіційне відкриття Місії здійснюється після підписання Меморандуму про порозуміння щодо заснування Місії, яке відбулося 7 жовтня 2005 року. З боку ЄС Меморандум підписала Комісар ЄС з питань зовнішньої політики Беніта Ферреро-Вальднер, з боку України – Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк і з боку Молдови – Міністр закордонних справ Молдови Андрій Стратан.
    Місія, до складу якої входять 69 співробітників з Європейського Союзу, вкл! ючаючи 5 0 співробітників, направлених країнами ЄС, надаватиме допомогу у розвитку спроможності українсько-молдавського кордону та митних служб для належного забезпечення митного та прикордонного контролю і здійснення прикордонного спостереження вздовж українсько-молдавського кордону з особливою увагою до придністровської ділянки кордону, включаючи через проведення навчань на робочих місцях. Очікується, що покращення співпраці між двома країнами з прикордонних питань може також допомогти створити потрібний клімат для врегулювання конфлікту у Придністров’ї. Виконавчим партнером Місії є Програма розвитку ООН. Фінансування перших півроку функціонування Місії здійснюватиметься за рахунок програми Механізму швидкого реагування ЄС і складатиме 4 млн. євро, а наступні півтора роки забезпечуватимуться за рахунок Програми ЄС ТАСІС.
    Місія також співпрацюватиме з розширеним колективом Спеціального представника ЄС у Молдові Посла Андріаана Якобовіца де Сегеда.
    Для отримання подальшої інформації звертайтеся до координатора з питань ЗМІ Аньє Шуберт за телефоном: +38 (044) 253 30 20.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій