Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


25 листопада 2005 року представники громадських організацій Центр "Доброчин" і УСДМ, м. Чернігів; СКМ, м. Київ, провели благодійну акцію в Прилуцький виховній колонії.

28 листопада, 2005 р.

    До бібліотеки Прилуцької виховної колонії Держдепартаменту України з питань виконання покарань Центром „Доброчин” було передано біля 60 примірників художньої літератури – українських та російських авторів. Книги для акції були зібрані співробітниками та волонтерами організації. Школа при виправній колонії отримала канцелярське приладдя.
    Поповнилась бібліотека також власними виданнями Центру „Доброчин” – „Європейські правові інструменти захисту прав людини” і „Права і свободи людини” та літературою про Європейський Союз.
    Представники СКМ вручили переможцям літньої Спартакіади цінні подарунки, призи, а збірна команда КВН з м. Чернігова виступила з найкращими своїми номерами. Вихованці колонії отримали заряд бадьорості і веселості.
    Атмосфера, яка створена в Прилуцькій колонії, допомагає засудженим підліткам розвинути почуття людяності і впевненості у собі. Потяг і можливість занять у гуртках художньої самодіяльності нейтралізують фактори ізоляції, негативний емоційний стан. Концерт, підготовлений вихованцями колонії, сприймався, як заклик на взаєморозуміння, як сподівання на визнання „справжньої” людини.
    Підлітки, які порушили закон і потрапили у місця позбавлення волі, рано чи пізно виходять на волю і живуть поруч з нами. Їх соціальна адаптація буде більш вдалою, якщо вони будуть мати постійний інформаційний зв’язок з зовнішнім світом.
    
    
    Олександр Підгорний
    Центр „Доброчин”
    
    тел./факс: 8-0462-17-75-75
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій