Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Співробітництво в поліпшенні здоров'я матерів і дітей

5 грудня, 2005 р.

    Міністерство охорони здоров'я, Агентство США по міжнародному розвитку (USAІD) і компанія "ТНК-ВР Україна" домовилися про співробітництво в діяльності по поліпшенню здоров'я матерів і дітей.
    
    Про це повідомили журналістам під час підписання меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в сфері поліпшення здоров'я матерів і дітей міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко, директор місії USAІD в Україні Эрл Гаст і президент компанії "ТНК-BP Україна" Олександр Городецький.
    
    Співробітництво "ТНК-ВР Україна", USAІD і Мінздраву по впровадженню нового проекту буде здійснюватися по двох напрямках: розробка і фінансування конкретних заходів в окремих областях і поширення успішних видів діяльності на національному рівні.
    
    Компанія "ТНК-ВР Україна" і USAІD мають намір виділити на впровадження международно визнаних перинатальных методів лікування і сучасних навчальних програм для фахівців у сфері охорони здоров'я в Україні відповідно 1,2 млн. доларів і 6 млн. доларів до 2009.
    
    Засобу підуть на придбання устаткування, проведення тренінгів для персоналу, а також на розробку нових методик і інформування населення.
    
    Підписання меморандуму про співробітництво дозволить продовжити проект "Здоров'я матері і дитини", що був початий у 2002 році.
    
    Джерело: Українські Новини


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю