Постмайданове громадянське суспільство України: уроки для країни та світу
6 грудня, 2005 р.
Зазначену серію заходів відкриває 23 грудня 2005 року у Києві відбудеться науково-практична конференція за темою: “Постмайданове громадянське суспільство України: уроки для країни та світу”.
Конференція відкриває серію заходів в рамках підготовки IV Всесвітнього Форуму українців, який відбуватиметься в серпні 2006 року, та з метою розробки й реалізації Національної програми “Світове українство” і Плану дій світового українства на період до 2010р.; заплановано провести серію семінарів та конференцій з проблематики становлення громадянського суспільства в Україні й світі.
Організаторами конференції є Секретаріат Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР), Ініціативний консорціум громадського проекту “Україна – це ми”.
Конференція відбуватиметься у м. Києві. Оргкомітет пропонує до розгляду такі питання:
1. Чи були акції громадянського протесту осені-зими 2004 проявами громадянського суспільства?
2. Чи стало громадянське суспільство рушійною силою минулорічних акцій громадянської непокори?
3. Чи є довготривалими почуття солідарності, доброзичливості, ворожості, розмежованості, що виникли у період всеукраїнського Майдану?
4. Рівень і якість українського соціального капіталу (довіри між владою й народом, міжрегіональної довіри і толерантності тощо).
5. Перспективи й можливості використання українського досвіду громадянської дії.
6. Показники (індикатори) та критерії стану українського громадянського суспільства.
7. Перспективи становлення і розвитку засад громадянського суспільства в світовій українській спільноті.
Протягом стислого терміну за матеріалами конференції заплановано видання друкованої та електронної версій другого випуску наукового альманаху “Кроки до громадянського суспільства”.
Подавати заявки на участь у конференції та авторські статті-доповіді науково-дослідницького характеру слід до Оргкомітету – до 17 грудня 2005 року.
Оргкомітет здійснюватиме конкурсний відбір доповідей на конференції та статей для альманаху. Текстові матеріали мають бути надіслані електронною поштою у RAR–форматі обсягом не більше ніж 30 тисяч знаків (разом із пропусками) і по структурі відповідати вимогам Вищої атестаційної комісії до наукових публікацій (постановка проблеми, аналіз останніх досліджень і публікацій, мета статті, виклад основного матеріалу, висновки, посилання на джерела).
Бажаючі взяти участь у конференції та підготовці альманаху повинні попередньо зареєструватися за контактами:
Тел.: (044) 289-04-15, 246-51-05, тел/факс (044) 287-22-41 – Секретаріат УВКР.
Тел.: 8-067-442-74-71 – Рябенко Валерій.
Тел.: 8-050-386-54-34 – Шестакова Алла.
E-ml: uvkr@iptelecom.net.ua.
Джерело: www.civicua.org
|