Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


МАЛЮЄМО І ПИШЕМО ПРО ПРАВА

6 грудня, 2005 р.

    Основні підвалини світогляду людини, як відомо, закладаються з дитинства, а остаточно формуються в юнацькому та молодому віці. Для того, щоб так само формувати правову свідомість, повагу до прав людини і вміння їх відстоювати, у Полтаві проводиться конкурс творчих робіт та малюнків для молоді та дітей на тему „Як я захищаю свої права”.
    
    Цей конкурс організовує Програма „Молодіжне право”, що реалізується в Полтаві вже майже 2 роки, за підтримки Молодіжного парламенту Полтавщини та управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Програма „Молодіжне право” займається захистом прав молоді, а також привертає увагу громадськості до вирішення цього складного питання. Акцентування уваги суспільства, освітніх установ та органів державної влади на проблематиці дотримання прав молоді та дітей і є одним із завдань конкурсу.
    
    У рамках конкурсу планується зібрати роботи студентів вищих навчальних закладів та учнів шкіл (есе та малюнки) та обрати найкращі з них за участі компетентного журі. Після визначення переможців ці роботи будуть опубліковані у спеціальній збірці. До участі в організації конкурсу вже долучилися юридична клініка „Наше право”, що діє в рамках Програми „Молодіжне право” при Полтавському інституті економіки і права за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, школи та вузи міста.
    
    Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 16 грудня надіслати на адресу організаторів (м. Полтава, вул. Зигіна 1, к.127 або на електронну адресу bryzh@mail.ru ) творчі роботи (есе) і малюнки на тему „Як я захищаю свої права”. Телефон для довідок – 05322 753-20 або 0532 611-931.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю