Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МАЛЮЄМО І ПИШЕМО ПРО ПРАВА

6 грудня, 2005 р.

    Основні підвалини світогляду людини, як відомо, закладаються з дитинства, а остаточно формуються в юнацькому та молодому віці. Для того, щоб так само формувати правову свідомість, повагу до прав людини і вміння їх відстоювати, у Полтаві проводиться конкурс творчих робіт та малюнків для молоді та дітей на тему „Як я захищаю свої права”.
    
    Цей конкурс організовує Програма „Молодіжне право”, що реалізується в Полтаві вже майже 2 роки, за підтримки Молодіжного парламенту Полтавщини та управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Програма „Молодіжне право” займається захистом прав молоді, а також привертає увагу громадськості до вирішення цього складного питання. Акцентування уваги суспільства, освітніх установ та органів державної влади на проблематиці дотримання прав молоді та дітей і є одним із завдань конкурсу.
    
    У рамках конкурсу планується зібрати роботи студентів вищих навчальних закладів та учнів шкіл (есе та малюнки) та обрати найкращі з них за участі компетентного журі. Після визначення переможців ці роботи будуть опубліковані у спеціальній збірці. До участі в організації конкурсу вже долучилися юридична клініка „Наше право”, що діє в рамках Програми „Молодіжне право” при Полтавському інституті економіки і права за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, школи та вузи міста.
    
    Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 16 грудня надіслати на адресу організаторів (м. Полтава, вул. Зигіна 1, к.127 або на електронну адресу bryzh@mail.ru ) творчі роботи (есе) і малюнки на тему „Як я захищаю свої права”. Телефон для довідок – 05322 753-20 або 0532 611-931.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій