6 грудня 2005 року відбулась зустріч посла США в Україна пана Джона Хербста
7 грудня, 2005 р.
та заступника Голови Місії пані Шіли Гволтні з відомими правозахисниками, на яку були запрошені представники Центру „Доброчин”, м. Чернігів, з нагоди міжнародного Дня Прав Людини.
Пан Хербст привітав учасників з наступаючим Днем Прав Людини і підкреслив важливість вкладу недержавних організацій в розбудову нового українського правового демократичного суспільства.
Зустріч пройшла у дружній атмосфері в резиденції заступника посла США в Україні пані Шіли Гволтні. Обговорювались питання дотримання прав людини в Україні з точки зору правозахисників – оцінка ситуації, їх бачення вирішення існуючих болючих проблем у сфері торгівлі людьми, недопущення катувань, механізм співпраці з новою демократичною владою, можливість впливати на процес прийняття суспільно-важливих рішень та контролювати діяльність влади.
Підгорний Олександр
Центр "Доброчин"
м. Чернігів
тел./факс (0462) 17-75-75
dobrochyn@cn.relc.com
www.dobrochyn.org.ua
|