Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Гранти Українського фонду корпоративної доброчинності

8 грудня, 2005 р.

    Українським фондом корпоративної доброчинності прийнято рішення про надання грантів для реалізації проектів, котрі покращать життя вразливих груп населення.
    
    
    Співробітництво між Американською Торгівельною Палатою в Україні та “Мережею громадянської дії в Україні” (UCAN) вийшло на новий рівень: заснований ними Український фонд корпоративної доброчинності (УФКД) прийняв рішення про надання 80 тисяч доларів США організаціям громадянського суспільства для реалізації 10 інноваційних проектів в галузях соціального підприємництва та задоволення соціальних потреб.
    
    Соціальне підприємництво - підприємницька діяльність неприбуткових організацій (організацій громадянського суспільства), спрямована на реалізацію місії або статутних цілей організації - набуває все більшого поширення на Україні. УФКД допомагає бізнесменам, які усвідомлюють соціальну відповідальність, та неприбутковим організаціям у створенні „соціально орієнтованих підприємств” та впровадженні „стратегії одержання доходу”, допомагаючи громадянським організаціям поширювати їхній вплив та знаходити джерела самофінансування. Ці пілотні проекти, підтримані УФКД спрямовані зокрема на надання безпритульним роботи по ремонту меблів, створення робочих місць для людей з інтелектуальною недостатністю, допомога пацієнтам психіатричної лікарні у виробництві та реалізації порцелянових виробів та декоративних ковдр, випуск аудіо-книжок для людей з обмеженими можливостями зору тощо. В рамках цих та інші підтриманих проектів вразливим верствам населення надається підтримка у ресоціалізації, терапевтична допомога та професійне навчання. Гранти отримали 7 наступних організацій: Центр Допомоги дітям (Севастополь), Асоціація „Дерево життя” (Львів), Благодійний фонд Касталія (Київ), міська громадська організація "Спільнота взаємодопомоги "Оселя" (Львів), Регіональна спілка "Справа Кольпінга" (Чернівці), районне НГО Українська спілка інвалідів (Васильків), Громадська організація жінок, жінок-інвалідів за відродження українських національних традицій "Анастасія" (Дружківка Донецької обл.).
    
    Проекти, спрямовані на задоволення суспільних потреб, пропонують нові й практичні шляхи надання підтримки та послуг вразливим групам населення, включаючи пенсіонерів, дітей-сиріт, біженців, та іншим категоріям населення в українських громадах, котрим необхідна підтримка. За посередництва УФКД буде надано гранти на проведення двох кампаній громадянського представництва (адвокасі) та допомоги – одна для батьків дітей з інтелектуальною недостатністю, а інша - для батьків дітей, хворих на туберкульоз. Третій проект спрямований на відтворення успішної програми з попередження ВІЛ/СНІДу та допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІД. Наступні організації отримають гранти: Всеукраїнська громадська організація „Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю” (Київ) , Благодійний Фонд „Центр солідарності” (Севастополь) та Миколаївське регіональне відділення „Української мережі людей, котрі живуть із ВІЛ/СНІД”.
    
    Український фонд корпоративної доброчинності забезпечить можливість для членів бізнес спільноти в Україні зробити фінансові пожертви. УФКД базується на дворічній співпраці UCAN та Американської Торгівельної Палати в Україні, котра розпочалась на початку 2004 року з ефективної грантової програми у формі спільного фінансування у розмірі 135 тис. доларів. Гранти були надані українським благодійним фондам, соціальним підприємствам та організаціям, котрі надають соціальні послуги.
    
    У червні, 2005 року на міжнародній конференції „На шляху до довіри у суспільстві: доброчинність в українській громаді”, Американська Торгівельна Палата та проект UCAN оголосили про заснування Українського фонду корпоративної доброчинності. УФКД сприяє розвитку моделі соціальної відповідальності бізнесу та надає можливість Американській Торгівельній Палаті очолити рух корпоративної доброчинності та продемонструвати як бізнес-корпорації мають зміцнювати соціальну відповідальність бізнесу в українському суспільстві.
    
    За докладнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників проекту UCAN:
    Ганна Гопко, Менеджер з комунікацій, hanna@ucan-isc.org.ua
    Олена Мацібох, Адміністративний директор, olena@ucan-isc.org.ua
    
    "Мережа громадянської дії в Україні”(UCAN) підтримує розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект UCAN став можливим завдяки підтримці народу Сполучених Штатів Америки наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Інститутом Сталих Спільнот (ISC).
    
    Джерело : UCAN


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю