Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект «Мережа громадянської дії в Україні»

9 грудня, 2005 р.

    (UCAN) запрошує організації громадянського суспільства (ОГС) відвідати ПРЕЗЕНТАЦІЮ КОНКУРСУ ГРАНТІВ з адвокасі у сфері ВІЛ/СНІД, яка відбудеться 16 грудня 2005 року за адресою: м. Одеса, ????
    Мета конкурсу – зменшення рівня дискримінації та стигми, пов’язаної з ВІЛ в Україні. Негативні наслідки ВІЛ/СНІДу ще більше посилюються дискримінацією та стигмою. Ставлення суспільства до ВІЛ/СНІД та людей, яких особисто торкнулася пандемія, залишається однією з найбільших перешкод для боротьби зі СНІДом в багатьох країнах, в т.ч. і в Україні. Відповідь на цю проблему громадянського суспільства загалом та кожної людини зокрема необхідна для боротьби з дискримінацією, пов’язаною з пандемією. Цей перший конкурс розпочне новий окремий напрямок діяльності UCAN – Ініціативу з ВІЛ/СНІД.
    Загальний бюджет даного конкурсу 200 тис доларів США. Гранти в обсязі до 25 000 доларів США кожен надаватимуться організаціям, які працюють в областях найвищого ризику: Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Черкаській, Херсонській, та АР Крим. Брати участь в конкурсі можуть як організації, що вже мають досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІД, так і ті, робота яких традиційно не була пов’язана з ВІЛ/СНІД, проте діяльність яких може сприяти подоланню дискримінації та стигми.
    Метою Ініціативи з ВІЛ/СНІД є надання необхідних ресурсів та сприяння зміцненню українських організацій громадянського суспільства, котрі мають потенціал вести цей напрямок.
    Програма презентації включатиме огляд діяльності проекту UCAN, опис програмних та адміністративних вимог конкурсу грантів з адвокасі.
    Участь у презентації є безкоштовною. Вхід для ОГС - вільний. Будемо вдячні, якщо ви зможете поширити інформацію про презентації конкурсу грантів з адвокасі проекту UCAN серед партнерських ОГС вашої організації.
    
    З запитаннями можна звертатись до Мар’яни Кулі, менеджера проектів з ВІЛ/СНІД, UCAN, за телефонами (044) 272 0326, 272 2782, або по електронній пошті maryana@ucan-isc.org.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю