Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Портал "Громадський простір" запрошує представників громадського сектору до створення Бази даних НУО

15 грудня, 2005 р.

    *** Портал “Громадський простір” розпочав формування Бази даних НУО України і запрошує всі організації громадянського суспільства долучитися до цього процесу і створити свою сторінку у ній.
    
    База даних неурядових організацій України міститиме інформацію про офіційно зареєстровані неурядові організації України і створюється з метою активізації учасників громадського сектору в налагодженні партнерства у спільних сферах діяльності.
    
    Приєднуючись до Бази даних, Ви погоджуєтеся з тим, що подана Вами організація є достовірною та доступною для широкого кола користувачів. Інформація про кожного нового учасника Бази даних НУО буде надсилатися разом з розсилкою новин Порталу “Громадський простір”, яка щоденно надходить на електронні адреси 2000 отримувачів послуг Порталу.
    
    Якщо Ви згодні, щоб Ваша організація була внесена до Бази даних неурядових організацій, то, будь ласка, ознайомтеся з правилами і зареєструйтеся. Кожна організація-учасник Бази даних при заповненні своєї сторінки отримує пароль, завдяки чому, за необхідності, може коригувати інформацію.
    
    Форма анкети, яку слід заповнити для публікації інформації у Базі даних, знаходиться тут
    
    Портал "Громадський простір" - це багатофункціональний Інтернет-ресурс для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України. Постійними отримувачами розсилки новин Порталу є понад 2 000 чол. Кількість унікальних відвідувачів Порталу – 600-700 щодня.
    
    Разом з базою НУО, Портал удосконалює Каталог веб-ресурсів неурядових організацій України. Будь ласка, перевірте за допомогою пошуку, чи внесено веб-сторінку Вашої організації до каталогу. Якщо ні, то заповніть форму.
    
    З будь–яких питань, будь ласка, звертайтеся на адресу info@civicua.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю