Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Британська рада відкриває в Харкові інтерактивну виставку, присвячену толерантності

17 лютого, 2004 р.

    **********17 лютого в Регіональному представництві Британської ради в Харкові відкриється інтерактивна виставка "Різні голоси - загальні цінності: британські медиа для толерантності".***************
    У її відкритті візьме участь заступник глави Місії Посольства Великобританії в Україні Мартін Харрис. Виставка пройде в рамках одноіменного проекту, спільно реалізованого Британською Радою в Україні і Посольством Великобританії за підтримки Фонду народної дипломатії Міністерства закордонних справ Великобританії.
    У центрі уваги виставки - досягнення британських медіа - музичної і кіноиндустрии, журналістики, індустрії розваг - у висвітленні і пропаганді толерантності в найрізноманітніших її проявах. Однієї зі складових є уроки англійської мови в режимі on-lіne на теми толерантності, прав людини, європейських цінностей і многокультурности. Будуть проходити творчі конкурси з врученням коштовних призів від Британської Ради і Посольства Великобританії.
    На виставці можна буде ознайомитися з британською творчістю, досягненнями технології і науки в контексті толерантності. Представлено розвиток британських медіа від Роджера Фентона - першого військового фотокореспондента, відомого висвітленням Кримської війни 1853-1856 р. до останніх тенденцій у британських мас-медіа.
    Інтерактивна виставка має всеукраїнський масштаб і протягом наступного року буде представлена по Україні (після Києва, Львова і Харкова в Донецьк, Одесу і Крим). Відвідувачі одержать можливість побачити британські медиа, що пропагують підтримку і повагу до культурної розмаїтості, вільна поширення інформації й ідей, творче спілкування і діалог, а також волю слова.
    Крім уроків англійської мови в режимі on-lіne на тему толерантності, програмою заходів у Регіональному представництві Британської ради в Харкові передбачені також тури по виставці для учнів старших класів середніх шкіл міста, зустріч заступника глави Місії Посольства Британії в Україні М.Харриса зі студентами і викладачами Харківського національного університету ім. В.Н.Каразина на тему "Зовнішня політика З'єднаного Королівства Великобританії і Північної Ірландії".
    На 18 лютого запланована демонстрація документального фільму "Polіtіcs of Vіolence" із серії "Century", на 19 лютого - семінар для представників неурядових організацій на тему "Основи ефективного лідерства і толерантність серед НПО", 23 лютого - демонстрація художнього фільму "East Іs East", 25 лютого - демонстрація документального фільму "Freedom" із серії "Century", 26 лютого - демонстрація художнього фільму "The Guru", 1 березня - демонстрація документального фільму "Festіval UK" із серії "UK Today", 2 березня - демонстрація художнього фільму "Anіta and Me" і інтерактивний захід "Devolutіon іn the UK" (делегування повноважень місцевим органам влади), 3 березня - демонстрація документального фільму "Krіshna Movement Celebrates 30 Years іn the UK" із серії "London Televіsіon Servіce", 4 березня - демонстрація художнього фільму "Prіest".


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій