Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНА СВОЮ РОБОТУ ДИСКУСІЙНИЙ ЛИСТ СТОСОВНО ЗАКОНОДАВЧОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 грудня, 2005 р.

    ******
    21 листопада 2005 року стартував віртуальний засіб зв'язку стосовно проблематики нормативно-правового регулювання студентського самоврядування в Україні - дискусійний лист ssg-law.
    
    19-20 листопада 2005 року під Києвом відбулася Міжнародна конференція "Активізація участі молоді в суспільних процесах", що організовувалася Центром політичної освіти та Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.
    
    Під час роботи однієї з секцій ("Якісна освіта"), учасники вирішили створити віртуальний засіб зв'язку стосовно проблематики нормативно-правового регулювання студентського самоврядування в Україні - дискусійний лист ssg-law, що традиційно називається обивателями "розсилкою" й з'явився на світ уже 21 листопада 2005 року.
    
    Цей механізм допомагає налагоджувати живе та конструктивне спілкування в мережі Інтернет, швидко й актуалізовано обмінюватися досвідом і питаннями в галузі студентського середовища, обговорювати проблеми існуючого та проектного законодавства про громадське самоврядування студентів вищих навчальних закладів України.
    
    Учасниками дискусій на "розсилці" наразі є студенти, аспіранти й експерти з Кіровограда, Києва, Коломиї, Харкова, Одеси, Луганська, Броварів, Бердянська та ін. міст.
    
    Останнім часом акумулювалася інформація щодо проблем студентів на конкретних нагальних прикладах у Миколаєві, Івано-Франківську, Києві, Одесі, а також Білорусі. Також на дискусійному листі знаходяться діючі нормативно-правові акти про студентське самоврядування, проекти Законів України, аналітика.
    
    Антон Нестеренко (МГО "Молодіжна рада міста", Бровари) пише: "Лише зараз оцінив вагомість ... інфо, адже ... тільки сьогодні повернувся з Польщі (був на стажуванні)".
    
    На конференції "Активізація участі молоді в суспільних процесах", зокрема, була зазначена необхідність залучити студентів як компетентних, активних і конструктивних партнерів у створенні та формуванні Європейського простору вищої освіти.
    Учасники секції "Якісна освіта" почали з себе! І тепер маємо продукт - реальний інструмент когерентних комунікацій задля вирішення конкретного кола проблемних питань.
    
    Запрошуємо до участі в роботі дискусійного листа ssg-law усіх зацікавлених і вмотивованих людей. Така ініціатива призведе до змін!
    
    Для підписки необхідно звернутися до модератора "розсилки" Артема Коновалова за polocki@mail.ru й повідомити свої координати.
    
    Артем Коновалов
    Ел. пошта: polocki@mail.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю