Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В Одесі утворилася коаліція громадських організацій

26 грудня, 2005 р.

    15 грудня відбулася презентація громадської ініціативи «Чисті вибори», а також просвітницького проекту ініціативи «Знайди себе і не загуби свій голос!»
    
    Проект спрямований на просвіту та активізацію виборців до перевірки і уточнення списків виборців.
    
    16 вересня 2005 року провідні українські громадські організації "Комітет виборців України", Фундація «Демократичні ініціативи», Фундація «Європа ХХІ», «Інтерньюз-Україна», Комітет «Рівність можливостей» і Асоціація «Спільний простір», оголосили про створення громадської ініціативи «Чисті вибори». Ініціатива створена для активізації громадянського суспільства до сприяння проведенню демократичних виборів у Верховну Раду і місцеві ради в 2006 році.
    
    В Одеській області громадську ініціативу «Чисті вибори» на сьогодні представляють Одеська обласна організація «Комітету виборців України», Одеський прес-клуб ринкових реформ «Порто – франко» і Незалежна профспілка журналістів р. Одесса.
    
    В презентації взяли участь керівники даних суспільних організацій: Анатолій Бойко, Анатолій Станчев і Леонід Заславській.
    
    Проект «Знайди себе і не загуби свій голос!» реалізується за підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. В рамках проекту розповсюджується просвітницька продукція серед виборців, громадських організацій, політичних партій, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, планується також розміщення в ЗМІ просвітницьких відео- та аудіороликів.
    
    Джерело : Одеська обласна організація ВГО КВУ
    
    Автор : Надія Бондаренко


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю