Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ДОПОМОЖІТЬ УКРАЇНСЬКОМУ КІНУ!

17 лютого, 2004 р.

    Шановні добродії!
    Восени 2003 року з ініціативи Міністерства культури України було розпочато безпрецедентну молодіжну кіно-акцію «Любов – це...». Десять молодих українських кінорежисерів отримали нагоду зробити кіно європейського рівня, за всіма правилами сучасного кіновиробництва. Але саме на виробничому етапі перед авторами постали несподівані проблеми. У зв’язку з цим пропонуємо Вам розглянути питання про спонсорську участь у подальшій долі одного з фільмів проекту.
    
    Фільм «ПтахоLOVE» режисера Лариси Артюгіної – історія про всеперемагаючу силу кохання, що допомагає людям, зокрема позбавленим радощів повноцінного існування, повірити у себе та змінити своє життя. Фільм (знятий на кіноплівку Fuji 35 мм, колір, українська мова) зараз знаходиться в процесі монтажу та тонування. Але по закінченні знімального періоду закінчились і державні кошти на подальше його виробництво. Попереду ще комп’ютерний монтаж, озвучення, монтаж негативу, запис оригінальної авторської музики, друк майстер-копії та зрештою, прокатна й фестивальна доля кінофільму. Тому автор та творча група фильму звернулася за допомогою до Фундації соціально-правового захисту населення «Чинність закону».
    Зогляду на соціальну важливість проблематики та високий мистецький підхід у її висвітленні, Загальними зборами Фундації (протокол № 12/1 від 02 лютого 2004 року) було вирішено підтримати кінопроект Лариси Артюгіної. Але власних коштів Фундації як громадської благодійної організації на закінчення робіт по фільму, безперечно, не вистачає. Тому ми й вирішили звернутися до вітчизняних та іноземних меценатів із прохання про надання благодійної матеріальної допомоги на закінчення виробництва фільму.
    Така допомога буде зазначена у фінальних титрах фільму, а основний з благодійників, буде представлений динамічною заставкою на його початку. Ми також хотіли б повідомити нашім майбутнім партнерам, що згідно чинного законодавства України для них передбачені певні пільги. Так, для добродійників-юридичних осіб, згідно п.п. 5.2.2 Закону України «Про прибуток», суми, добровільно перераховані у Державний бюджет України або бюджети територіальних громад або у неприбуткові організації, включаються до складу валових витрат, але не більш 4% оподатковуваного прибутку попереднього звітного періоду.
    
    Заздалегідь вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання та підтримає молоде національне кіно.
    
    З повагою,
    
    від імені творчої групи, режисер Лариса Артюгіна
    
    від імені Фундації «Чинність закону» Олег Спорников


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій