Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


2006 рік - Рік захисту духовного світу дитини

28 грудня, 2005 р.

    27 грудня на прес-конференції було оприлюднено спільне Звернення керівників християнських Церков України про проголошення 2006 року - Роком захисту духовного світу дитини.
    
    Метою проголошення Року захисту духовного світу дитини є активізація та об’єднання зусиль християнських Церков та конфесій, державних і суспільних інституцій задля плекання духовного світу дитини на основі традиційних для України християнських цінностей.
    
    Звернення стало виявом єдності та спільної турботи усіх християн нашої держави у питанні духовного виховання дітей та молоді. Воно адресоване до батьків, вчителів, політичних і громадських діячів та всіх людей доброї волі в Україні, а головно до дітей, адже «діти ? найцінніший скарб, який Господь дарує та довіряє батькам, Церкві і народові, ? читаємо у Зверненні. ? Якими ми виховаємо наших дітей ? таким буде наше майбутнє. І тому виховання дитини ? наш найголовніший, найсвятіший обов’язок».
    29 листопада 2005 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ № 1673/2005 Про проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини. Керівники християнських Церков, у світлі цього рішення Президента України, вирішили звернути увагу громадськості не тільки на потребу «активізації роботи з сім’ями, в яких є діти, надання їм всебічної допомоги у вирішенні нагальних проблем…; підвищення ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо захисту прав дітей, посилення відповідальності за додержання законодавства у цій сфері, удосконалення роботи органів опіки і піклування; поліпшення фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування…», а й на духовну сферу. Адже дитина – Боже створіння, яке складається з духу, душі і тіла, і «тому ми, християнські Церкви, свідомі своєї відповідальності перед Богом за наших дітей, підтримуючи державну ініціативу проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини, проголошуємо наступний рік ? Роком захисту духовного світу дитини», - наголошують керівники Церков.
    
    На завершення прес-конференції Глави християнських Церков України висловили впевненість, що у Новому 2006 році поєднання спільних зусиль задля захисту духовного світу дитини, заради майбутнього України, з Божої ласки сприятиме відродженню Віри, Правди та Добра.
    
    
    Джерело : Інститут релігійної свободи
    mailto:irs@supermail.com.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій