Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У серпні 2006 року в Москві пройде XІ Міжнародна конференція тренерів, фасілітаторів, консультантів та інших фахівців

5 січня, 2006 р.

    , що використовують технологію Open Space - "відкритий простір".
    
    Open Space - нетривіальний метод організації колективного вирішення проблем, розвитку організацій, проведення корпоративних зустрічей і зборів, особливо ефективний коли кількість учасників досягає декількох десятків, чи сотень навіть тисяч чоловік.
    
    З волі учасників XІІІ Конференції Open Space у Галіфаксі (Канада) та ініціаторів з російської сторони чергова конференція проводиться в Росії, у місті Москві.
    
    Традиційно в щорічних конференціях Open Space беруть участь не менш 100 фахівців із країн Європи, Америки, Азії, Австралії. Тому російські тренери, консультанти, фахівці в області зв'язків із громадськістю, політтехнологи, підприємці одержують можливість познайомитися й обмінятися досвідом з носіями і практиками технології Open Space, що з успіхом застосовується в усьому світі от уже більш 25 років.
    
    Фахівці з Росії і країн СНД, кількість яких уже наближається до сотні, також готові розповісти про свої успіхи і проблеми в роботі з застосуванням цієї унікальної технології, у роботі, що почалася в 2000 році з першого навчального семінару за технологією Open Space, організованого Моотик "Интертренинг".
    
    Несподіванка щорічної міжнародної конференції Open Space та її неповторність полягає в тому, що вона сама проводиться за технологією "відкритий простір". Унікальні властивості конференції Open Space дозволяють учасникам сполучити свої практичні, теоретичні, навчальні, культурні цілі і вирішити більшість насущних задач і проблем, тому що їм надається можливість самим сформувати повістку й актуальну програму своєї роботи.
    
    Організатори запрошують взяти участь у XІ Міжнародній конференції "Open Space".
    
    Ініціаторами проведення XІ Міжнародної конференції OPEN SPACE виступають Моотік "Інтертренінг", Національна гільдія професійних консультантів (НГПК), Школа тренерів і консультантів Cursus.Ru.
    
    Список співорганізаторів конференції поки відкритий: запрошуємо зацікавлені сторони взяти участь в обговоренні перспектив, цілей і задач, що коштують перед організаторами XІ Міжнародної конференції Open Space у Москві, у режимі "відкритого простору" 10 - 12 листопада 2005 року.
    
    [Джерело - Інформаційний Центр Незалежного Жіночого Форуму: http://www.owl.ru/wіn/іnfolіst/]
    
    
    Актуально до 06.08.2006
    Контакт Раффы Афтанделян: raffі@bk.ru
    Михайло Пронін: cursus_pma@іnbox.ru
    Галина Царькова: gala_tsar_kova@maіl.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю