Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Всеукраїнська конференція “Подолання ґендерної та вікової дискримінації на ринку праці в Україні: реалії та перспективи”

11 січня, 2006 р.

    Львів, 20-21 січня 2006 року. Конференцію проводить Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” спільно з головним управлінням економіки Львівської обласної державної адміністрації; Львівським обласним центром зайнятості, шведською консалтинговою компанією “Sprangbradan” та Київською громадською організацію “Жінки у засобах масової інформації”.
    
    Конференція стане заключною у реалізації проекту “Подолання ґендерної та вікової дискримінації на ринку праці в Україні: навчання та програма дій”, підтриманого Делегацією Європейської Комісії в Україні.
    
    Завданням конференції є привернення уваги широких кіл громадськості до проблеми ґендерної дискримінації та обговорення стратегій подолання цього явища, а також сприяння налагодженню зв’язків та співпраці між державними та недержавними структурами у напрямку подолання дискримінації на ринку праці.
    
    Під час конференції відбудеться ознайомлення з результатами дослідження вікової та ґендерної дискримінації на ринку праці, що проводилося протягом 2005 року у Львівській області, буде також представлено найкращі міжнародні практики вирішення цього питання; проаналізовано приклади розробки національних політик та їхнього впровадження безпосередньо на регіональних рівнях. До участі у конференції запрошено міжнародних експертів з ґендерної рівності, політиків загальноукраїнського та регіонального рівнів, представників міжнародних і українських недержавних організацій, дослідників, засоби масової інформації.
    
    Бажаючих взяти участь у конференції, а також тих, хто хочуть виступити під час конференції просимо надіслати відомості про місце роботи і контактну інформацію (поштову адресу, тел./факс, e-mail), а також тему виступу на електронну пошту: marta@women.lviv.ua або на факс: +38(032) 244 9321.
    
    Організатори конференції готові відшкодувати витрати на дорогу, забезпечити проживання та харчування під час конференції. Звертаємо увагу, що кількість учасників конференції з інших міст обмежена. Також, за умови вчасного подання письмового варіанту виступу (до 20 січня 2006 року), його текст буде включено до друкованої збірки, яка згодом також буде надіслана всім учасникам конференції.
    
    Місце проведення конференції: Львів, готель “Гетьман”, вул. Володимира Великого, 50.
    
    З усіма запитаннями та коментарями просимо звертатися до осіб, відповідальних за організацію конференції: Марти Чумало (marta@women.lviv.ua, +38(032) 295 5060), Любові Максимович (luba@women.lviv.ua, +38(032) 295 5060)
    
    
    КОНТАКТИ
    Любов Максимович, Марта Чумало
    Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”
    проспект Червоної Калини, 36, 79070, Львів
    Тел./факс: +38(032) 295 5060
    Ел. пошта: women@women.lviv.ua
    
    
    
    
    
    
     Презентація інформаційно-освітньої прогр


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю