Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


З’єднання громадянських суспільств ЄС та України

31 січня, 2006 р.

    *** 6 та 7 лютого 2006 р.у Готелю Radisson SAS, Київ, Україна выдбудеться зустріч із пресою Європейського Економічного та Соціального Комітету (EESC) проведе конференцію під назвою «З’єднання громадянських суспільств ЄС та України: вирішення проблем та пошук можливостей в рамках плану дій Україна-ЄС». Очікується, що її відвідають біля 100 учасників, включаючи Президента EESC, 24 членів EESC, офіційних представників ЄС та України, а також біля 60 представників громадянських організацій (ГО) з усієї України. Журналісти матимуть можливість зустрітись з членами групи експертів 6 лютого о 16 годині.
    
    Основна мета конференції – посилити участь українських громадянських організацій в реформах, що базуються на європейських цінностях, та які передбачені Договором про партнерство та співробітництво. Конференція також проводиться в підтримку Плану дій Україна-ЄС як частини європейської політики Сусідства.
    
    Конференція відображає співробітництво, діалог та обмін досвідом між ГО ЄС, що представляються EESC, та їхніми партнерами в Україні з метою встановлення тривалих зв’язків. Діалог між представниками організованого громадянського суспільства ЄС та України є ключовим засобом проведення цінних та більш прозорих суспільних обговорень, а також участі в європейській моделі суспільства. Ця конференція допоможе встановити спільні задачі, що будуть вирішуватись під час практичного виконання Плану дій.
    
    Протягом конференції будуть обговорюватись наступні теми:
    
    Громадянське суспільство в Україні та характер взаємин України та ЄС і участь у них громадянського суспільства: проблеми, можливості та обов’язки ГО у зв’язку з реформами, що проводяться владою для досягнення відповідності вимогам ЄС;
    Встановлення зв’язку між громадянськими організаціями ЄС та України: для забезпечення взаєморозуміння, обміну досвідом та створення міцніших зв’язків між групами роботодавців, робітників та груп по різним інтересам;
    Трансформація України: перетворення викликів на можливості: більш глибоке розуміння проблем та можливостей пов’язаних з трансформацією України, а також можливості розвитку громадянського суспільства в такому контексті.
    
    Довідкова інформація:
    Після візиту Президента EESC до України в червні 2005 р. контактна група EESC «Східноєвропейські сусіди» вирішила зробити свій внесок в оцінку Європейської Комісії соціально-громадянського діалогу в Україні шляхом надання рекомендацій, та організації діалогу "люди для людей". «Якщо конкретно, то ми бажаємо повернутись в Україну для проведення семінару на тему громадянського суспільства з нашими українськими партнерами, а також обговорити, яким чином найліпше підійти до цього завдання», - сказала пані Карін Алевельдт, Голова контактної групи EESC із східноєвропейськими сусідами. «Не оцінюючи заздалегідь результати цієї конференції, ми хочемо створити мережі для забезпечення регулярного діалогу з українськими партнерами для того, щоб передати їм наш досвід, який ми отримали під час ефективної взаємодії з урядом та створення платформи для аналізу та контролю прогресу в розвитку партнерства Україна-ЄС».
    Докладніше – дивіться прес-реліз № 76/2005.
    
    Подальша інформація про програму викладена на нашій Інтернет сторінці:
    http://www.esc.eu.int/sections/rex/europe/areaactivities/newneighbours/docs/kiev_programme_06_02_06_en.doc
    
    Щоб зв’язатись з нами в Україні під час конференції, будь ласка звертайтесь до: Агата Бердис, Прес-служба EESC, моб.: 00 32 475 753 202
    
    За більш докладною інформацією звертатись до:
    Карел Коваерт або Крістіан Вегер, Прес-служба EESC
    99 rue Belliard , B-1040 Brussels
    Тел.: 02 546 9396/9586; моб.: 0475 753 202
    E-mail: press@esc.eu.int
    Інтернет сторінка: http://www.esc.eu.int/press/index_en.asp


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю