Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


З’єднання громадянських суспільств ЄС та України

31 січня, 2006 р.

    *** 6 та 7 лютого 2006 р.у Готелю Radisson SAS, Київ, Україна выдбудеться зустріч із пресою Європейського Економічного та Соціального Комітету (EESC) проведе конференцію під назвою «З’єднання громадянських суспільств ЄС та України: вирішення проблем та пошук можливостей в рамках плану дій Україна-ЄС». Очікується, що її відвідають біля 100 учасників, включаючи Президента EESC, 24 членів EESC, офіційних представників ЄС та України, а також біля 60 представників громадянських організацій (ГО) з усієї України. Журналісти матимуть можливість зустрітись з членами групи експертів 6 лютого о 16 годині.
    
    Основна мета конференції – посилити участь українських громадянських організацій в реформах, що базуються на європейських цінностях, та які передбачені Договором про партнерство та співробітництво. Конференція також проводиться в підтримку Плану дій Україна-ЄС як частини європейської політики Сусідства.
    
    Конференція відображає співробітництво, діалог та обмін досвідом між ГО ЄС, що представляються EESC, та їхніми партнерами в Україні з метою встановлення тривалих зв’язків. Діалог між представниками організованого громадянського суспільства ЄС та України є ключовим засобом проведення цінних та більш прозорих суспільних обговорень, а також участі в європейській моделі суспільства. Ця конференція допоможе встановити спільні задачі, що будуть вирішуватись під час практичного виконання Плану дій.
    
    Протягом конференції будуть обговорюватись наступні теми:
    
    Громадянське суспільство в Україні та характер взаємин України та ЄС і участь у них громадянського суспільства: проблеми, можливості та обов’язки ГО у зв’язку з реформами, що проводяться владою для досягнення відповідності вимогам ЄС;
    Встановлення зв’язку між громадянськими організаціями ЄС та України: для забезпечення взаєморозуміння, обміну досвідом та створення міцніших зв’язків між групами роботодавців, робітників та груп по різним інтересам;
    Трансформація України: перетворення викликів на можливості: більш глибоке розуміння проблем та можливостей пов’язаних з трансформацією України, а також можливості розвитку громадянського суспільства в такому контексті.
    
    Довідкова інформація:
    Після візиту Президента EESC до України в червні 2005 р. контактна група EESC «Східноєвропейські сусіди» вирішила зробити свій внесок в оцінку Європейської Комісії соціально-громадянського діалогу в Україні шляхом надання рекомендацій, та організації діалогу "люди для людей". «Якщо конкретно, то ми бажаємо повернутись в Україну для проведення семінару на тему громадянського суспільства з нашими українськими партнерами, а також обговорити, яким чином найліпше підійти до цього завдання», - сказала пані Карін Алевельдт, Голова контактної групи EESC із східноєвропейськими сусідами. «Не оцінюючи заздалегідь результати цієї конференції, ми хочемо створити мережі для забезпечення регулярного діалогу з українськими партнерами для того, щоб передати їм наш досвід, який ми отримали під час ефективної взаємодії з урядом та створення платформи для аналізу та контролю прогресу в розвитку партнерства Україна-ЄС».
    Докладніше – дивіться прес-реліз № 76/2005.
    
    Подальша інформація про програму викладена на нашій Інтернет сторінці:
    http://www.esc.eu.int/sections/rex/europe/areaactivities/newneighbours/docs/kiev_programme_06_02_06_en.doc
    
    Щоб зв’язатись з нами в Україні під час конференції, будь ласка звертайтесь до: Агата Бердис, Прес-служба EESC, моб.: 00 32 475 753 202
    
    За більш докладною інформацією звертатись до:
    Карел Коваерт або Крістіан Вегер, Прес-служба EESC
    99 rue Belliard , B-1040 Brussels
    Тел.: 02 546 9396/9586; моб.: 0475 753 202
    E-mail: press@esc.eu.int
    Інтернет сторінка: http://www.esc.eu.int/press/index_en.asp


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю