Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


31 січня 2006 року відбувся Молодіжний громадський форум Волині - підсумковий захід проекту

31 січня, 2006 р.

    Асоціації захисту прав молоді Волині «Активізація молоді на місцевому рівні» за підтримки Представництва Світового Банку в Україні, партнером якого виступила Волинська обласна рада. Тема Форуму - «Роль та значення громадських організацій Волині в реалізації молодіжної політики».
    У Форумі взяли участь члени Молодіжних громадських рад та громадських організацій, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.
    При обговоренні підіймались важливі проблеми ролі молоді у громадському житті Волині. Зокрема, голова Волинської обласної ради Василь Дмитрук та начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Олександр Стельмащук поділились досвідом стосовно значення громадських організацій в реалізації молодіжної політики.
    Про діяльність дорадчо-консультативних органів – Молодіжних громадських рад, розповіла голова Іваничівської молодіжної громадської ради Неоніла Вижва та учасник Міжнародних молодіжних муніципальних слухань з питань участі молоді в громадському житті в м. Комсомольськ, студент ВІЕМу Богдан Бондарук. Серед позитивних моментів cтворення дорадчих органів для молодіжних НДО можна виділити наступні: за допомогою Молодіжних рад організації зможуть висловлювати свої конструктивні пропозиції органам влади, приймати та лобіювати перед органами влади рішення, які ініціюються молодіжними організаціями та відстоюють інтереси молоді. Дорадчий орган може слугувати інструментом координації діяльності органів влади та молодіжних НДО у вирішенні молодіжних проблем, а також бути інструментом створення позитивного іміджу молодіжних НДО в органах влади.
    Заступник голови Молодіжної ради Луцька Ольга Коритнєва висловила свою позицію стосовно механізмів та проблем залучення учнів та студентів до громадського життя.
    Для учасників Форуму був проведений практичний семінар «Проведення громадських слухань з питань молодіжної політики в районах Волинської області».
    У рамках проекту Асоціації захисту прав молоді Волині «Активізація молоді на місцевому рівні» була проведена «Школа місцевого лідера», круглі столи в цільових районах Волинської області (Іваничівський, Володимир-Волинський Шацький, Ратнівський, Камінь-Каширський) та ініційовано створення дорадчо-консультативних органів – Молодіжних громадських рад.
     Загалом, під час форуму були оприлюднені напрацювання проекту по залучення молоді районів до реалізації молодіжної політики через створення та підтримку громадських організацій, громадських дорадчих органів. Також учасники ініціювали створення Молодіжної громадської ради при Волинській обласній раді.
    
    
    
    Контактна особа:
    Людмила Габрук, 4-83-12


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю