Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадянська освіта

1 лютого, 2006 р.

    EuropeAid/1186788/C/SV/UA
    Проект „Громадянська освіта – Україна”
    ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ
    ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ У ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ
    3 лютого, Київський міський будинок вчителя
    3 лютого в Києві відбудеться Всеукраїнська конференція з питань організації громадянського виховання у позакласній роботі „Громадянська освіта в дії. Молодь – школа – громада”. Захід проводиться Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба” у рамках проекту ЄС „Громадянська освіта в Україні”, що здійснюється компанією Cambridge Education за підтримки Міністерства освіти і науки України. Конференція об’єднає приблизно 150 педагогів із загальноосвітніх навчальних закладів, інститутів підвищення кваліфікації вчителів, викладачів та студентів педагогічних університетів України, а також представників партнерів Консорціуму Cambridge Education з Німеччини („Німецько-російський обмін”), з Польщі (Центр громадянської освіти), і освітній центр „Пост”(Республіка Білорусь).
    Головними завданнями конференції є обговорення системного підходу до організації громадянського виховання в школах та представлення кращих зразків організації позакласної роботи у країнах Європейського Союзу та Україні. Тематичні напрямки конференції включають визначені для позакласної роботи в рамках проекту: „Молодь ПАМ'ЯТАЄ” (охорона історичної спадщини); „Молодь ДОПОМАГАЄ” (волонтерство, соціальна робота); „Молодь ЗАХИЩАЄ” (права дитини, головні свободи людини); „Молодь ДБАЄ” (охорона довкілля); „Молодь САМОВРЯДУЄ” (шкільне самоврядування); „Молодь ОБИРАЄ” (вибори учнівського самоврядування); „Молодь ІНФОРМУЄ” (шкільні ЗМІ); „Молодь та здоровий спосіб життя” (запобігання курінню, вживанню алкоголю, наркотиків); “МОЛОДЬ ПІЗНАЄ СВІТ” (вивчення Європи та світу, країнознавчі проекти).
    Конференція надасть можливість для діалогу між Міністерством освіти і науки України, педагогічними університетами, Регіональними освітніми адміністраціями, громадськими організаціями, ЗМІ щодо демократичного виховання учнівської молоді у позакласній роботі.
    За докладнішою інформацією про конференцію, будь ласка, звертайтесь:
    Поліна Вербицька, Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба”
    doba@mail.lviv.ua www.citizen.org.ua
    За докладнішою інформацією про проект, будь ласка, звертайтесь:
    Девід Ройл, Міжнародний керівник команди, проект „Громадянська освіта – Україна”
    тел.: (+380-44) 4665467; 2386389; 5685780; факс: (+380-44) 2308102
    E-mail: David.Royle@ced.kiev.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю