Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Громадянська освіта

1 лютого, 2006 р.

    EuropeAid/1186788/C/SV/UA
    Проект „Громадянська освіта – Україна”
    ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ
    ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ У ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ
    3 лютого, Київський міський будинок вчителя
    3 лютого в Києві відбудеться Всеукраїнська конференція з питань організації громадянського виховання у позакласній роботі „Громадянська освіта в дії. Молодь – школа – громада”. Захід проводиться Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба” у рамках проекту ЄС „Громадянська освіта в Україні”, що здійснюється компанією Cambridge Education за підтримки Міністерства освіти і науки України. Конференція об’єднає приблизно 150 педагогів із загальноосвітніх навчальних закладів, інститутів підвищення кваліфікації вчителів, викладачів та студентів педагогічних університетів України, а також представників партнерів Консорціуму Cambridge Education з Німеччини („Німецько-російський обмін”), з Польщі (Центр громадянської освіти), і освітній центр „Пост”(Республіка Білорусь).
    Головними завданнями конференції є обговорення системного підходу до організації громадянського виховання в школах та представлення кращих зразків організації позакласної роботи у країнах Європейського Союзу та Україні. Тематичні напрямки конференції включають визначені для позакласної роботи в рамках проекту: „Молодь ПАМ'ЯТАЄ” (охорона історичної спадщини); „Молодь ДОПОМАГАЄ” (волонтерство, соціальна робота); „Молодь ЗАХИЩАЄ” (права дитини, головні свободи людини); „Молодь ДБАЄ” (охорона довкілля); „Молодь САМОВРЯДУЄ” (шкільне самоврядування); „Молодь ОБИРАЄ” (вибори учнівського самоврядування); „Молодь ІНФОРМУЄ” (шкільні ЗМІ); „Молодь та здоровий спосіб життя” (запобігання курінню, вживанню алкоголю, наркотиків); “МОЛОДЬ ПІЗНАЄ СВІТ” (вивчення Європи та світу, країнознавчі проекти).
    Конференція надасть можливість для діалогу між Міністерством освіти і науки України, педагогічними університетами, Регіональними освітніми адміністраціями, громадськими організаціями, ЗМІ щодо демократичного виховання учнівської молоді у позакласній роботі.
    За докладнішою інформацією про конференцію, будь ласка, звертайтесь:
    Поліна Вербицька, Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба”
    doba@mail.lviv.ua www.citizen.org.ua
    За докладнішою інформацією про проект, будь ласка, звертайтесь:
    Девід Ройл, Міжнародний керівник команди, проект „Громадянська освіта – Україна”
    тел.: (+380-44) 4665467; 2386389; 5685780; факс: (+380-44) 2308102
    E-mail: David.Royle@ced.kiev.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю