Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Презентовано проект щодо мобільної допомоги виборцям з вразливих груп

1 лютого, 2006 р.

    *** 31 січня в Києві відбулася презентація проекту "Мобільна допомога вразливим групам виборців", що реалізується Творчим центром Каунтерпарт за фінансової підтримки Канадсько-українського фонду "Демократичні інституції і практики" Посольства Канади та Фонду громадських свобод.
    
    Мета проекту: сприяти зменшенню можливостей для маніпуляції та фальсифікації голосами виборців під час організації голосування за межами приміщень для голосування, сприяти дотриманню прав виборців, які у зв'язку з інвалідністю, за станом здоров'я не здатні пересуватися самостійно, під час голосування на виборах народних депутатів України та депутатів місцевих рад.
    
    В межах проекту заплановано:
    - створення та підтримка служб "Мобільна допомога виборцям" в шести обраних регіонах (Бахчисарайський район АР Крим, Перечинський район Закарпатської області, Коломийський район Івано-Франківської області, м. Херсон, м.Миколаїв, м. Кіровоград);
    - проведення моніторингу порушень законодавства в частині організації голосування за межами приміщень для голосування та на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних лікувальних закладах;
    - поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів про порядок реалізації права виборців на голосування за межами приміщень для голосування.
    
    Планується, що в рамках служби буде організовано "гарячу" телефонну лінію для громадян з питань реалізації права на голосування за межами приміщень для голосування, консультації для громадян з питань складання заяви з проханням забезпечити голосування за межами приміщень для голосування, надання допомоги нотаріуса в оформленні необхідних документів для складання заяви, надання допомоги в доставці заяв громадян похилого віку та тих, хто самостійно не може пересуватися, до виборчих комісій.
    
    
    Джерело : Творчий центр Каунтерпарт


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю