Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Презентовано проект щодо мобільної допомоги виборцям з вразливих груп

1 лютого, 2006 р.

    *** 31 січня в Києві відбулася презентація проекту "Мобільна допомога вразливим групам виборців", що реалізується Творчим центром Каунтерпарт за фінансової підтримки Канадсько-українського фонду "Демократичні інституції і практики" Посольства Канади та Фонду громадських свобод.
    
    Мета проекту: сприяти зменшенню можливостей для маніпуляції та фальсифікації голосами виборців під час організації голосування за межами приміщень для голосування, сприяти дотриманню прав виборців, які у зв'язку з інвалідністю, за станом здоров'я не здатні пересуватися самостійно, під час голосування на виборах народних депутатів України та депутатів місцевих рад.
    
    В межах проекту заплановано:
    - створення та підтримка служб "Мобільна допомога виборцям" в шести обраних регіонах (Бахчисарайський район АР Крим, Перечинський район Закарпатської області, Коломийський район Івано-Франківської області, м. Херсон, м.Миколаїв, м. Кіровоград);
    - проведення моніторингу порушень законодавства в частині організації голосування за межами приміщень для голосування та на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних лікувальних закладах;
    - поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів про порядок реалізації права виборців на голосування за межами приміщень для голосування.
    
    Планується, що в рамках служби буде організовано "гарячу" телефонну лінію для громадян з питань реалізації права на голосування за межами приміщень для голосування, консультації для громадян з питань складання заяви з проханням забезпечити голосування за межами приміщень для голосування, надання допомоги нотаріуса в оформленні необхідних документів для складання заяви, надання допомоги в доставці заяв громадян похилого віку та тих, хто самостійно не може пересуватися, до виборчих комісій.
    
    
    Джерело : Творчий центр Каунтерпарт


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю